Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovu teszt: 14. napon halvány...

Filoména kérdése:

Ovu teszt: 14. napon halvány teszt csík. 15.napon erősebb, 16. és 17. napon gondolatnyival erősebb tesztcsík. 18. napok halvány teszt csík. Tesztcsík egyik nap sem volt erősebb a control-nal. Peteéres tüneteim voltak. Ez mit jelenthet szerintetek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
hányas tesztet használsz? ha nem egyértelmű akkor használj 10 helyett 25-t
2022. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lett olyan erős éppen nem erősebb kéne mert akkor az semmit sem mutat majd, gyengébb kéne.
2022. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs, igen, természetesen így van ahogy a #2 írja
2022. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. 10-el teszteltem (Purbay LH ovulation rapid test)
2022. szept. 27. 08:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Èn 25 et hasznàlok neke ez a 13.ciklusnapom ès nekem os gyenge de nekem a teszthez jàr egy app is ès az azt jelzi hogy okt.6 dikàn lesz ovum èn napi 2 hasznàlok reggel,este a ciklusaim nem egyformàk szoval minimum 1-6 vàrom az ovut ami most vasàrnaptol jövö hèt pèntek vagy csütörtök csak tesztelj pont magondoltam ènis hogy lehet tul halvàny?? De vàrok meg làtom mi lessz. Nekem ez az első honapom az ovu tesztel
2022. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!