Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek igazak a képek...

Szerintetek igazak a képek amik a neten vannak, hogy valakinek 7-8-9.dpo-n már nagyon nagyon halvány volt a predictor teszt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 27. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Persze, szerintem simán. Nekem a Predictor 10.dpo-n már erős volt, szinte ugyanolyan a két csík. Előtte, a 8.dpo-tól x-epilekkel teszteltem, amik halványak lettek.

Nincs két egyforma test, két egyforma szervezet... Mindegy, hogy halvány, vagy erős, a csík az csík. Ne hasonlítgasd másokéval, mert csak magadat idegesíted vele.

2022. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Persze. Nem idegesitem én vele magam, tudom h van akinek 13.napon lesz nagyon halvány. Szóval tudom hogy nem minden terhesseg egyforma, nem mindenkinek ugyanannyi idő alatt megy végbe a beagyazodas és nem is fejeződik be minden halvány tesztnél sem.

Én a 10.dpo-n teszteltem először, tudtam h korai és ne szamítsak csíkra, de volt és teljesen kivehető.

Mások arra is azt mondják hogy korai.

Csak felmerült bennem, hogy a 7.dpo az annyira korán van.

2022. szept. 27. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem hiszem, hogy hazudnak. :) nekem 10. dpon annyira halvány volt a tesztem, hogy biztos, hogy korábban negatív lett volna. LH teszttel és hőmérőzéssel volt belőve az ovu napja. Szóval nem vagyunk egyformák.
2022. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Miért ne lennének igazak?


Nekem is nagyon korán, már nem emlékszem pontosan hanydik dpo, bocsi, de 10 alatt volt fixen, halvány pozitív vilt.

2022. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Mindenki más, sőt minden várandósság is. Az elsőnél nekem 2 nap késés után is negatív volt a teszt (Gabriel). Most a másodiknál a 9. dpo-n már egyértelmű pozitív volt. 🤷🏻‍♀️


[link]

2022. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Azta, az tényleg nagyon látható csík 9.dpohoz képest.

Milyen teszt az egyébként? Nem láttam ilyet még

2022. szept. 27. 20:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok

DM-es teszt, 10-es.

2022. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

[link]

8 dpo délután. Lh es hő követéssel mondom ,hogy 8.dpo!

2022. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is alig láthatóan látszott a 8dpon.

9 dpon már jobban és a dm es is mutatta.

2022. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
biztosan szervezetfüggő, függ attól is hogy pozitív LH teszttől mondjuk valakinek 12 órán belül van az ovulációja, vagy csak 36 óra múlva. ugye ez + -1 nap is lehet. ha valakinek pl 12 órán belül van akkor könnyebben mutathat mondjuk pozitívat a 9. dpon, mint annak kinek csak 36 óra múlva van az ovu :) ovutól ugye még 12-24 óráig életképes a petesejt, találkozik a hímivarsejttel... szóval nagyon összetett dolog ez, és eléggé szélsőségesen is történhetnek a dolgok
2022. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!