Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segítene valaki, aki jártas...

Segítene valaki, aki jártas ebben?😭

Figyelt kérdés
Nagy nehezen sikerült elérnem, hogy kapjak egy hormonpanel beutalót. De! Természetesen annyira lúzer vagyok, hogy a 21.napom a munkaszüneti nap hétfőre esik.(Okt.31.) Tehát 2 opció van. 18.nap(péntek), vagy 23.nap(szerda). Ciklusaim már elég rövidek, 26-27naposak. Mikor mennétek? Van így egyáltalán értelme?

2022. okt. 11. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a dokit! Nekem is hasonlóan esett az egyik, behívott a kórházba, ott vették le (szólt az ügyeletes dokinak, hogy menni fogok. A nőgyógyászati osztályon levette a nővér és mehettem is). Lehet neked is megoldják így
2022. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenképpen meg fogom próbálni, csak nem olyan egyszerű a helyzet. A doki állami, területileg illetékes. Beutalót se akart adni, fél éve könyörögtem neki, egyszer azt mondta, nem adHAT, aztán, MAJD ad, ha..., aztán megint nem ad, aztán most valamiért szó nélkül adott. Szerintem megunta, mert rájött, hogy úgyse hagyom békén. Csakhogy oda kell mennem a kerületi szakrendelőbe, nem a kórházba, ott meg ugye nincs olyankor semmi. A kórházban meg ahová tartozom, nemrég volt nőgyógyászati műtétem. A műtéti kontrollra még oda kellett mennem, de azt is úgy adták elő, mintha valami óriási szívességet tettek volna(amúgy maga a kontroll annyi volt, hogy bár időpontra mentem 2 órát vártam, majd odaadták a szövettan eredményét, vizsgálat nem volt.) Na, és kb.50x elmondták, hogy a műtéti kontrollra még mehetek oda, de egyébként a kerületi szakrendelőbe kell járnom (nem mintha valaha is oda akartam volna menni. Csak a műtétem volt ott, mivel legnagyobb bánatukra a kerületi szakrendelőben nem műtenek🙄). Szóval nem úgy tűnt, mintha nagyon együttműködőek lennének.
2022. okt. 11. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rövidebbek a ciklusok, akkor előbb, 18. napon.
2022. okt. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3! Köszönöm. Én is inkább affelé húztam, csak félek, hogy az meg túl korai és ha amiatt nem lesz valós az eredmény, akkor hiába csináltatom. Nem értek hozzá, a doki annyit mondott, hogy +/- 1 nap nem számít, csak sehogy se lehet 1nap. Kicsit kiborultam, hogy ebben is ilyen szerencsétlen vagyok.
2022. okt. 11. 14:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló problémám akadt és nekem is rövidebb a ciklusom. Akkor ad valós eredményt, ha korábban mész el.
2022. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
23. napon mennék. Az, hogy volt e rendes peteérés látszani fog belőle.
2022. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem fogod hiába csináltatni, hiszen az, hogy volt-e ovuláció, az látszani fog így is, úgy is. Elvileg midluteális szakaszban kell, 7 nappal a várható menzesz előtt. 28 napos ciklusnál ez 21. nap, 26 napos ciklusnál meg 19. nap. Egyikkel sem fogsz annyira mellélőni, hogy értékelhetetlen legyen az eredmény.
2022. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Abban esetleg tudnátok segíteni, hogy van-e jelentősége, hogy a 2 vérvétel között hány napnak kell lennie, mert már az elsővel kapcsolatban is elbizonytalanodtam. Azt mondta a doki, akkor is 1. napnak számít, ha este 10-kor jön meg, de 1 nap +/- nem számít, de akkor csak az elsőre kérdeztem rá. Utána döbbenetem rá a 2. problémájára. Szóval 1.nap? csak egy kis "vér csík" volt a betéten délután, aztán semmi, reggelre megint annyi. 2. nap meg megint gyengébb, mint olyankor szokott. Holnap lenne a 3., amikor elvileg mennem kell. Bocs, hogy ennyire béna vagyok, de mivel a 2.-ról még csak annyit tudok, hogy biztos nem a 21.-en lesz, így dlfogapmam sincs, melyik a legkevésbé rossz.
2022. okt. 12. 17:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a menzesz első napja, amikor normálisan megjön. Egy barna pecsét vagy egy vércsík az még nem rendes menzesz.
2022. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!