Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1 év sikertelen probálkozás...

1 év sikertelen probálkozás után milyen vizsgálatra érdemes menni?

Figyelt kérdés

Nogyogyaszhoz "nem szeretnek" mert 1 ev probalkozas utan szeretnek egy komolyabb kivizsgalast. Kozvetlen kornyezetembe is tobbszor alakult igy az elet es a nogyogyasz vitaninokkal etette az illetot.



Nem szeretnek szembe szallni senkivel sem de nekem az fordult meg hogy igy hivatalosan is 1 ev utan felkeresek egy meddosegi klinikat/ kozpontot.


VISZONT


Tobb helyen is olvastam hogy ha a vizsgalatok rendben vannak kovetkezhet az inszem..


Arra lennek kivancsi hogy ha az eredmenyek nem megfeleloek lennenek akkor az ertekel " helyrerakasat" kovetoen ugyan ugy inszem egybol vagy van egy kicsi lehetoseg a termeszetes uton valo megfogantatashoz?



Szeretnek egy alapos kivizsgalast ezert szeretnek meddosegi kozpontba menni de nem szeretnek egybol mesterseges megtermekenyitest sem.


Barmilyen tapasztalat is jo tanacs erdekelne es szivesen fogadnam viszont azok mellozzenek akik azt mondjak "engedd el es ossze fog jonni" nekik azt uzenem elengedtem mar de meg sem jott.


2022. okt. 17. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A meddőségi klinikán adnak egy listát a szükséges vizsgálatokról. Oda viszont beutaló kell vagy a nőgyógyásztól vagy a háziorvostól.
2022. okt. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia keress egy jó nődokit és vele kezd !nekem 9 hónap próbalkozás után már elindította a vérvételeket,átjárhatósági vizsgálatokat. ...

Addig amíg ezek nincsenek meg nem fognak veled szóba állni.

2022. okt. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 1 év után a nőgyógyász elküldött hormon vizsgálatra. Utána átjárhatósági vizsgálatra. Itt derült ki, hogy el vannak záródva a petevezetők. És ekkor mondta, hogy ő már nem tud segíteni, menjünk a Kaáliba. Mi ilyen úton jutottunk oda.
2022. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En elsosorban elmennek magan uton ciklus 3. Illetve 21. Napi vervetelre, ebbol nagyjabol latszodik milyenek a hormonok, van e peteeres. Ha kell akkor akar egymast koveto 2 ciklusban is. Kozben egy jo endodoki-nogyogyasznal ciklusmonitorozas amibol latszodik hogy van e peteeres. Lehet csak kis problema van nalad ami gyogyszerrel helyreallithato (pl. Magas prolaktin szint amiatt nem jon a baba) ha meg nincs peteeres eloszor ugyis stimulalt ciklust fognak csinalni. Nehez jo orvost talalni aki komolyan is vesz nem bagatellizalja el, meg ha csak kis elteresek is vannak a hormon ertekeidben lehet pont amiatt nem esel teherbe. Ja meg nyilvan a parodat is ajanlatos elkuldeni egy spermiogramra elsokent, nekik ez nem jar semmilyen kellemetlenseggel.
2022. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 év sikertelenség után én magamtól indultam el a vizsgálatoknak.

Neked vérvétel menstruáció első napjai és 20-23 napja.Petevezeték átjárhatósági. Párodnak sperma vizsgálat.

Mi pár év után de ezek kíséretében mentünk (magánba)inszeminációra.

Viszont meddőségibe sem kérnek különleges kivizsgálást,mielőtt oda mentünk volna utána néztem milyen vizsgálatok vannak mindent elintéztem magamnak ami esetleg gondot jelenthet.

2022. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!