Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos mellett, hogy sikerült...

Pcos mellett, hogy sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 18. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Rendbe tettem az inzulinszintem és ezáltal a többi hormon is rendeződött. Diéta, sport, gyógyszer.
2022. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Sport+diéta mellett önmagában nem, csak rendezte a ciklusom. IR is vagyok, az is rendben volt.

Ennek ellenére évekig nem estem teherbe. Lombikkal sikerült.

2022. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekem konkrétan első hónapban sikerült. Előtte két hónappal kezdtem figyelni a sportra és a kajára. Tudatosan próbálkoztunk, és tisztában voltam az állapotommal mielőtt belekezdtünk.

34hkm

2022. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En is tunetmentes lettem. Nekem a dieta es az aviva torna segitett.
2022. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ovu teszttel elsőre. Hajrá!
2022. okt. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerekkel Aviva torna és Inofolic por.

Második gyereknel nem kellett semmi, első hónapban összejött

2022. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Szoval a mehecskeeee…. Beporozza a viragooot…. Eeees…. Viccet felreteve vitaminok, sport, fogyas, de mindez foleg az altalanos egeszsegert, igazabol mindharom gyerek “veletlenul” lett, azaz eppen akkor nem gondoltunk csaladgyarapitasra, de annal jobban orultunk a meglepetes bebiknek! ❤️
2022. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó endokrinológus kellett hozz, aki rendbetette a hormonjaimat.

Addigra már be voltunk jelentkezve lombikra. Azt meg is csinálták és sikerült is. Viszont mind a vérvétel eredményei, mind az előző ciklus arra utalt, hogy akár természetesen is összejöhetett volna.

2022. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 RiaRia87 ***** válasza:
100%

A párommal 3 évig próbálkoztunk, nem sikerült. A nőgyógyász elküldött a meddőségi központba, ott kaptam closilbegyt-et, ittam Inofolicot, és a harmadik hónapra teherbe estem🙂Persze minden hónapban mentem uh-ra, nézték hogy van e peteérés és megmondta a doki hogy melyik napokon próbálkozzunk.

A második gyerkőc spontán összejött, mindenki csodának tartotta🙂 Sok sikert neked!

2022. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!