Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhpempő segített valakinek?

Kérdezi kérdése:

Méhpempő segített valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Sajnos pcos és pm alulmüködő vagyok, elértük, hogy helyreálljon a peteérésem. Menstruációm is van. A párom szedi a fer14 vitamint, már 2 hónapja. Én 1 hónapja szedem a pempőt mert 1,5 év próbálkozás után sem sikerült teherbeesnem. Magánorvoshoz járok, többszáz ezret költőttem az orvosra, de nem tud segíteni. Sokat olvastam a pempőről, hogy jó és segít teherbeesni. A kérdésem az lenne van aki tényleg teherbeesett a szedése alatt úgy, hogy előtte sehogyan se sikerült? És milyen kúrát alkalmazott?



2022. okt. 29. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Pcos, pm problémával én inkább egy nagyon jó dietetikust keresnék fel, mert ez a helyes, megfelelő táplálkozással hozható csak helyre, nem pedig méhpempővel. (Akkor is, ha vékony, normál testalkatú vagy)
2022. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a magánorvosok nem tudtak segíteni, irány a reprodukciós intézet.

Nekem megmondta kerek-perec a magánorvosom, hogy ok, ő ennyit tudott tenni, most kell elindulni lombikozni (nálam az inszemek megvoltak évekkel előtte).

Ha neked még nem volt inszemináció, és nincs is akadálya, úgyis azzal kezdik. Nem érdemes várni a csodát mindenféle házi pratikával.

2022. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk összejött, mindketten szedtük s méhpempő kapszulát.
2022. okt. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Én csak annyit fűznék hozzá,hogy én szedtem méhpempőt de nem segített.

Éveken át jártunk orvostól orvosig senki nem talált semmit egyikünknél sem és mégis a lombik hozta meg most már pocaklakót!

2022. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Ami szerintem hasznosabb mint a méhpempő az napi 600 mg jó minőségű Q10 (tudományosan bizonyított hogy a napi 600 mg a terápiás hatású), inozitol, e-vitamin, d-vitamin, maca por, illetve NAC vitamin. Keress rá ezekre és kezdd el szedni, de azt tudd hogy ezeknek a vitaminoknak is kell idő mire kifejtik hatásukat minimum 2-3 hónap. Hagy a méhpempőt, én nem hiszek benne egyáltalán.
2022. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmit sem segít, barátnőm szedi régóta, de semmi hatása.
2022. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!