Ez normális clostylbegyit szedésenél?

Figyelt kérdés
5.napon kezdtem, és zsibbad az alhasam bal oldala, kicsit barnázok is. Ez normális? 15-20.napig pedig progeszteron lesz. Van aki így szedte? Miket tapasztalt? Nem kell mennem közben vizsgálatra,amin csodálkoztam,azt mondta a doki,hogy nála nem szokás ez.

2022. nov. 7. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanban nehéz eldönteni, mi a gond, van-e gond.

A legaggasztóbb, hogy a dokidnál az uh követés nem szokás. Nem is szabadna így stimulálni. Így aztán ha nagy baj lenne, sem tudod meg, mármint időben. Márpedig a clostilnál előfordulhat túlstimuláció, ami akár életveszélyes állapot is lehet (bár ez ritka!). Most nem megijeszteni akarlak, csak rávilágítani, miért gáz, amit az orvosod csinál.

Nem tudni, nálad a dózis, amit szedsz, milyen hatást okoz. Ezért is követik a ciklust, mert az orvos csökkentheti, növelheti az adagot, függően attól, mit lát uh-n. Vagy le is állíthatja a kezelést.

Én elmennék normális orvoshoz, hogy megnyugodjak.

2022. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1et szedek egy nap. Köszönöm a választ. Tavaly már szedtem 3 cikluson át. De végül kiderült,hogy a férjemnél van a gond.
2022. nov. 7. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Ha a férjednél van a gond, akkor neked mi szükséged van clostilra? Azt annak szokták, akinek nincs rendes peteérése.

Így teljesen felesleges téged gyógyszerezni. Pláne nem értem az orvosod logikáját.

Mekkora a gond a férjednél? Mert bizonyos spermaszámnál, morfológiánál még az inszeminációt is kihagyják, jön a lombik.

2022. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress egy rendes orvost. Kivizsgált legalább előtte alaposan. Elküldött endkrinológushoz?
2022. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!