Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progesteron exeltist szedek...

Progesteron exeltist szedek jó így?

Figyelt kérdés
Sziasztok ❗ kicsit be kavarodtam és pánikba estem,volt már egy vetélésem. Jelenleg ott tartok hogy voltam 14.napon ultrahangon, és peteérésem volt, a 15.naptol progeszteron exeltist szedek 2x1 et 14 napig. 34 napos ciklusaim vannak. A 14 nap múlva teszt és ha negatív abba hagyni ha pozitív akkor ugye tovább szedni. Na de ❗a 30.napon fogok tesztelni, és mi van akkor ha negatív a teszt abba hagyom, és rá mondjuk 3 napra lenne pozitív de a gyógyszert abba hagytam.. Nem lehetne az esedékes mensiig szedni biztos ami biztos alapon? Tudom hogy ki tolja a ciklust majd de az lenne a legkevesebb, csak attól félek hogy a 30.napon tesztelek de csak a 34.en kéne meg jönnie... Szerintetek? Predictort vettem direkt, de félek hogy a mensi előtt 4 nappal nem úgy mutatja csak esetleg aznap, és a gyógyszert abba hagytam. Köszönöm ha valaszoltok 😏❤️❤️

2022. nov. 11. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmi gond nem lesz, nem vetélsz el egyből progeszteronhiánytól, nincs gond, ha kimarad pár nap.
2022. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ovud biztos mert uhval nézték így ovu után 14.nap ha nem + nem is lesz az. Nekem 9.nap ott volt a 2.csík
2022. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Hát hiába van általában 34 napos ciklusod, ha ebben a ciklusban 14. napon már ovulációs volt, akkor ez a ciklus csak 28 napos lesz. Ovulácó után 14 nappal ha negatív a teszt, abból már nem lesz pozitív...
2022. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet én értem rosszul de nem ovu napján voltam, hanem a 14.napon amikor látott egy 22mm-es tüszőt, amire mondta hogy ma vagy holnap reped meg, ezért masnaptol kellett elkezdenem szedni és onnantól tehát a 15.naptol számolva kell 14 napig szednem, és így a 14.nap,a ciklus 28.napjara esik. Neharagudjatok ha rosszul mondom csak már be kavarodtam. 😊
2022. nov. 11. 20:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor amikor voltam, ott látta hogy másnap ovu, és ezért kezdte szedetni a progit masnaptol? Tényleg bocsánat de már össze vissza vagyok a dátumokkal.. 😊😊
2022. nov. 11. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ovu után 10 nap is ott a + 14 nappal utána már kb leugrik egy 10 es tesztről.

Így nyugottan hagyd abba, mert van akinek míg szedi nem jön meg, csak húzod az időt vele

2022. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor mostmár értem. Eddig 34 napos ciklus voltak de most rövidebb lenne mert akkor ezek szerint mikor a 14.napon voltam azt mondta 22mm-es tüszőt lát ami aznap meg is fog repedni. Ezért szedette masnaptol velem a progit így már nem félek tesztelni majd, mert biztos lesz. 😊😊
2022. nov. 12. 09:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Ovu után 14.napon a 10-es teszt erős pozitív, a 25-ős is egyértelmű pozitív lesz. Ha akkor negatív akkor később sem lesz pozitív. Ugyanis a 14.napra már be is fejeződik a beágyazódás. Nekem fix ovunál amikor terhes lettem korán mutatta a 10-es teszt (facelle, predi). Első terhességemnél a 10.dpo-n, most pedig már a 9.dpo-n halvány pozi lett a tesztem.
2022. nov. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teszteltél kérdező?
2022. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jövőhéten vasárnap lesz a 14.nap amikor tesztelnem kell, majd meg írom mi lett az eredmény 😊😊 egyébként tegnap óta néha nyomast érzek az alhasi részen és szurkal a petefészek is💁🏻‍♀️
2022. nov. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!