Miért mutat eredményt az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Menstruációhoz közel vagyok, már rég nem kellene mutatnia az ovutesztnek semmit, de mégis másnaponta elég erőseket mutat. A terhességi tesztek negatívak, egy hetet késik a mensim. Mitől lehet, az ovuteszt eredmények, ha negatív a terhességi teszt? (a nődokim azt mondta teszteljek még később is terhesteszttel. Akkor lehet ebből még valami, ha késés mellett negatív tesztek vannak?)

2022. nov. 14. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Menstruációhoz közel vagyok", "egy hete késik". Akkor most mi van?

Az ovu teszt akkor pozitív, ha a tesztcsík legalább olyan erős, mint a kontroll. Valakinek egész ciklus alatt lászik a tesztcsík, csak nem olyan erős. Ha meg már egy hete késik, akkor lehet, hogy eddig nem volt ovlációd, és azért pozitív a teszt, mert most van és majd 2 hét múlva lesz aktuális a vérzés...

2022. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy közel vagyok, mert meg kellett volna már jönnie, azaz egy hetet késik. Nem élem bele magam, hogy terhes vagyok, mert 1 éve már próbálkozunk.
2022. nov. 14. 21:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul kérdeztem: Tehát nem pozitívat (erősebbet, mint a control csík), hanem mindig van második csík is? Vagy van olyan, hogy csak egyetlen control csík van, mert az lh-szint olyan alacsony? Ez természetes?
2022. nov. 14. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő normális. Az is, ha mindig látszik a csík, meg az is, ha nem.
2022. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen természetes, az lh hormon állandóan jelen van a szervezetben, csak nem mindig ugyanannyi.
2022. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az lh teszten mindig 2 csìkvan. Ha csak egy csìkvan akkor meny dokihoz. Ès ne csak egy rutin vizsgàlatra. Mert qhogy az elöttem lèvő ìrta, lh hormon mindig kell hogy legyen. Kèrj egy vèr vizsgàlatot. Abbol kiderül hogy terhes vagy e ha màr a Doktor ùr nem làt semmit.
2022. nov. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!