Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A Budai Meddőségi Központban...

Ypszilon1980 kérdése:

A Budai Meddőségi Központban mi a menete pontosan a meddőségi kivizsgálásnak? Aki volt, hogy zajlott az első találkozástól kezdve?

Figyelt kérdés
Nálunk elég érdekesen zajlik, első alkalommal csak a barátnőm mehetett, neki kellett vinni a saját irataim fénymásolatát, utána hazajött pár beutalóval, hogy oda menjek, nekem ez elég fura. Remélem, ha már az én eredményeim megvannak, akkor gondolom együtt beszéljük át a további teendőket. Hogy zajlik ez?

2022. dec. 2. 14:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Igen, több lombikom is volt, a legutolsó most szeptemberben.Írj nyugodtan.
2022. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem értett félre semmit a barátnőd. Én most 2023. Majusában kértem idöpontot és csak a jövőre nézve írom mert ide már ideje múlt de ugyan úgy az elsőre egyedül lehet csak menni :_
2023. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
#22:Köszi, hogy írtál, de azóta már elindult stimu, aztán most lesz a második nemsokára. Most már megbékéltünk a dolgokkal. Sajnos ott ilyenek, nem mondanak semmit, semmi infót nem kapsz semmiről, hülyeségeket beszélnek, de már nem érdekel, legyen baba és ennyi a cél.
2023. máj. 18. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!