Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A ciklus 8. és 9. napján lévő...

A ciklus 8. és 9. napján lévő pecsételő vérzés jelezhet ovulációt?

Figyelt kérdés
Nemrég hagytam abba a fogamzásgátlót, eddig semmi mellékhatást nem tapasztaltam. Olvastam, hogy a ciklus 10.napja körül ovulációt jelez a pecsételő vérzés, de a 8.nap nem túl korai? Kell aggódni vagy teljesen rendben van?

2022. dec. 17. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Elöbb mondanám hormonzavarnak
2022. dec. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Valoszinu akkor volt neked az ovud, bar ez a "tankonyvi peldahoz" korai, de ezek szerint nalad a 8. napon kovetkezett be. En a 10. napit is korainak mondanam, inkabb 14 korul a normalis ha 28 napos a ciklus. Kovetkezo honappban hasznalj ovutesztet es akkor biztos lehetsz. Legalabb kiderul mikor kell probalkoznotok
2022. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!