Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Virag natura tea okozhat ilyet?

Virag natura tea okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyjából egy hónapja iszom a pcos teat es szedem a mehpempot.. Eddig 32 napos ciklusaim voltak, ma vagyok a 34.en, nem jott meg a tesztek negatívak, az lenne a kérdésem hogy esetleg be kavarhat a tea es a méhpempő? Köszönöm 😊

2022. dec. 24. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Persze. Nekem a gyógynövenytea úgy szetszedte a ciklusomat, hogy 7 hónap kellett, mire helyreállt.
2022. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hu.. Pedig iden mar beállt.. Remélem csak átmeneti zavar 🤦‍♀️ ezt a teát ittad te is?
2022. dec. 24. 13:28
 3/9 A kérdező kommentje:
És mennyi időn keresztül ittad a teat mielőtt bekavart? :/
2022. dec. 24. 13:39
 4/9 anonim válasza:
Méhpempő okozhat csúszást.
2022. dec. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Remelem csak pár naprol van szó :/
2022. dec. 24. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam a méhpempő ne okozott ilyen gondot.
2022. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem a tea covid után beállította a menszeszt.

1-2 nap csúszás nem sok amúgy.

Lehet csak később volt ovud.

2022. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia en is ugyanezt a teat+mehpempo kombot valasztottam Viragtol. Nem volt semmi gondom vele !
2022. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a tea helyrehozta, vagy a mehpempő vagy a barátcserje nem tudom. 2 havonta menstruáltam és pcos miatt vettem a teát, az első hónapban ahogy inni kezdtem megjött 60 nap helyett 29.napra. Most második menstruációm mióta iszom ma pedig a 23.napra szóval nekem egyértelműen csodálatosan pozitív hatása van
2023. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!