Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikerült a lombik úgy hogy...

Sikerült a lombik úgy hogy leszoktatok a rendes cigiről és IQOS-t szivtatok előtte? Beültietéskor csökkentettétek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból írom, és elhiszem hogy nehéz egy függőségről leszokni, de nem lenne jobb még a lombik előtt? Orvos nem tanácsolta, hogy abba kéne hagyni a dohányzást?
2023. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Nincs közvetlen tapasztalatom, de a nikotin önmaga rontja a teherbeesés és az IVF sikerességének esélyét, így ha tudod, hagyd el mielőbb. Persze teherbe lehet esni így is, de ha már végigmegy az ember lánya az IVF-es tortúrán, akkor minden esélyt megadnék a sikernek.


Hajrá!

2023. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Aki nem képes a cigi MINDEN FORMÁJÁT letenni az IVS előtt, annak nem kéne, hogy finanszírozza az állam.

Egy - szomorú - dolog, hogy valaki spontán terhességnél ezt csinálja, de tb alapon fizetni neki az alsó hangon 1,5 milliós kezelést, hogy gyereke legyen, miközben arra nem képes, hogy ne bagózzon... hát lóf***t!

2023. jan. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Gyereket akarsz. Nem jön össze. De annyira sem vagy képes, hogy letedd a cigit?!


Na haragudj, de így nem tudlak sajnálni.

2023. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

"Beültietéskor csökkentettétek?"


NEM csökkenteni kell, hanem elhagyni!

Szándékosan meg akarod betegíteni a gyerekedet??

2023. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Ismerek egy házaspárt, olyan láncdohányosok mindketten, hogy az elképesztő. A nő végigdohányozta a terhességét, a férje szintén (mindketten napi 1-1 doboz), otthon is, a lakásban mindketten bent cigiztek, ott is aludtak. A baba 6,5 hónapra született, életben maradt, majd 2 évesen leukémiás lett. Egy évi kórház után visszapofozták szerencsétlen kisfiút az életbe, de otthon a szülők ugyanúgy dohányoztak mellette a lakásban, nem változott semmi. Egy év múlva - 4 éves volt már akkor a kisfiú - visszajött a leukémia egy súlyosabb formája, az anyja a kórházban is le-fel rohangált cigizni, végül a kisfiú meghalt. Na ez az ostoba nő és a férje még mindig cigiznek, még mindig fejenként napi egy dobozzal, és a TB fizeti nekik a nem tudom hányadik IVS-t. Na én őket - mindkettejüket - börtönbe zárnám gyilkosságért, és visszafizettetném velük az összes orvosi-kórházi költséget, beleértve az első koraszülötti ellátástól kezdve az utolsó, a kisfiú halálának napjáig, mindent.

Alapvetően, aki dohányos, és az éves vérvizsgálat kimutatja hogy cigizik vagy iszik, annak a TB-járulékát tízszeresére emelném.

Kérdező, ha nem vagy hajlandó a leendő gyereked egészségéért lemondani a cigiről, akkor legalább tűnj el és szégyelld magad, de nagyon.

2023. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Alex Eisen válasza:
64%
6-osnak igaza van.
2023. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
os:Nagyon szomorú történet,és egyet értek:ez tényleg gyilkosság v!!Hogy mernek az ilyenek még gyereket vállalni??Én is dohányzom,pár szálat naponta,de soha nem akartam gyereket,már csak ezért is,mert tudom,h erről a pár szálról se tudnék leszokni,de aki terhesség alatt is dohányzik,azt komolyan börtönbe zárnám,és ha szerencsés esetben szül egy egészséges gyereket,elvenném tőle,és olyan családnak adnám,aki megfelelően tudna gondoskodni a kicsiről!
2023. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as,4-es válaszolónak teljesen igaza van és itt vagyok én az élő példa ugyanis mikor elkezdtük az egész meddőségi központos procedúrát ami általában inszemináció akkor én több mint 10!év dohányzását hagytam abba de AZONNAL mert nem akartam beteg gyereket az én hibámból.Rohadt nehéz volt az első 3 hónap és híztam is rengeteget mert a cigarettát étellel helyettesítettem de lefogytam az azt követő nyáron és aktív sportba is kezdtem,mindent a cél érdekében alapon.Szóval nekem ne mondja senki hogy nem lehet leszokni mert ez nem igaz!Ennek már 4 éve és csak pozitív a hatása a cigaretta nélküli életnek.Én aki láncdohányos voltam kibírtam akkor megy másnak is csak akarni kell.Kérdező ne gyújts rá és az iqos-t is hagyd el mert egyik kutya másik eb.Aki babát akar az hozzon áldozatot akármilyen nehéz is mert ha baj lesz aztán mit csinál?
2023. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
"Bàrmit megtennèk, hogy gyerekem legyen." Leszoknàl a dohànyzàsròl? "Jaaa, azt nem." Akkor annyira nem is fontos.
2023. jan. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!