Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A palástfű teát/kapszulát...

A palástfű teát/kapszulát ciklus közben is lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés
40. napon járok. Teszt negatív. Olvastam, hogy ciklus szabályozó, de mindenhol azt írták, hogy ovu után kell inni. Ha nem tudom, mikor volt ovum és szabályozni akarom a ciklust, ihatom most is?

2023. jan. 15. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha 40. napon vagy akkor ovu után vagy, nem? Persze a 40 napos ciklus nem normális, úgyhogy én elmennék orvoshoz ezzel.
2023. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor használd, ha bizonyított hormonzavarod van és orvos ajanlja. Egyéb esetben több kárt okoz, mint hasznot. Saját tapasztalat sajnos. Tényleg durván bezavar a ciklusba és még rosszabb lesz a helyzet...
2023. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ittam pár éve hogy majd segíti a teherbeesést,de semmi.

Viszont a menstruáció 2.felében kell inni, tehát 2 hétig (utána megjön) de lehet jobb ha beszélsz orvossal/nőgyógyászal mert a 40.napos ciklus valóban nem a legjobb.

2023. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!