Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációm a telefon aplikáció...

Ovulációm a telefon aplikáció szerint holnap van.Teherbe eses esélye magasnak kéne lennie viszont ovulációs tesztet csinálom ott halvány.Ilyenkor mi lehet? Lehet később lesz pár nap múlva és nem megbízható a telefonos? Vagy elmarad a peteérés?

Figyelt kérdés
Bocsi a sok kérdésért.😆
2023. jan. 20. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem mindig “naptár szerint” van. Általában a 12-15. nap között szokott lenni. Folytasd a tesztelést!
2023. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy az applikáció, még az ovuteszt sem garancia. Nekem gyönyörű pozitív volt középidőben akkor is, amikor a hormonális vérvétel meg az uh követés igazolta, hogy nem volt peteérésem.
2023. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek az appok nem segítettek, csak az ovuteszt es a hőmérőzés.
2023. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"nem megbízható a telefonos?"


Hát mivel a telefon nem lát beléd... Tudod, az applikáció csak azt mutatja, hogy a bevitt adatok alapján a nagykönyv szerint mikor minek kellene történnie.

Viszont mi meg még nem vagyunk robotok.

Szóval nem, az applikáció rohadtul nem megbízható.

2023. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A telefonos egyáltalán nem megbízható, benyomja középre és kész.

Nekem pl 28 napos ciklusnál 17. Nap az ovu.

2023. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

"Nekem ezek az appok nem segítettek, csak az ovuteszt es a hőmérőzés"


Nekem mondjuk a rendszeres szex segített, 2 naponta együtt vagytok, nem lehet mellélőni. Nekem eddig 3ból 3szor bejött. És soha nem hőmérőztem, és teszteltem.

2023. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A telefonos App ment a kukába töröltem..Digitális ovu tesztet csináltam tovább és a mai nap 🙂 vigyorog.5/6-os ugyan úgy mint Neked nálam is ez a 17.nap.
2023. jan. 21. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!