Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek várandós vagyok?

Szerintetek várandós vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Érdeklődnék, hogy voltatoke ebben a hajóban. Más fél éve probálkozunk a kisbabával de sehogy sem sikerült.. voltam vizsgálaton én is párom is. Amin megallapitották, hogy nem nyílik meg a tüszőm kaptam egy tüszőrepesztő injekciót és hormon gyógyszert ami segít, hogy ne veszitsem el a magzatot ha ne talán sikerült a beágyazodás.. 28napos a menstruációm általában de most 4napja késik.. csináltam 2 tesztet amik negatívak lettek.. azt még hozzá teszem hogy a késés 2. Napján teljesen olyan érzésem volt mintha megjött volna megnéztem de csak fehér-sárgás folyás volt.. ez csak akkor történt viszont a menstruációs görcsöket még mindig érzem.. szerintetek? Van esély rá, hogy várandós vagyok? A válaszokat előre is köszönöm.. (egy 24 éves nő)

2023. jan. 28. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye
2023. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha középidőben volt peteérésed, akkor már ki kéne mutatnia a tesztnek. Ha benne van a pakliban hogy csúszott, akkor még van remény. Azért még tesztelj, de a gyógyszerek is csusztathatnak a mensziden :)
2023. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem valószínű. Azt kiderítették mìert nincs tüszőrepedésed? Női hormon sor ir vizsgálat? Vagy agyon tolnak hormonokkal.
2023. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Progeszteront is kapsz? Mert az okozhatja a csúszást
2023. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mondta az orvos, hogy mi okozhatja, hogy nem reped a tüsző annyit mondott, hogy kevés a petesejt és nem reped meg a tüszőm és kaptam egy szurit és felírt egy duphaston nevű gyógyszert amit kéthétig kellett szednem holnapra marad az utolsó gyogyszer amit be kell vennem. Utána azt mondta menjek vissza hozzá, ha sikerült teherbe esni.. ha nem sikerült akkor további vizsgálat szükséges..
2023. jan. 29. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Édes istenem. Ezek az emberek hogy praktizálhatnak. Mindenféle visgálat nélkül tele tolt hormon injekcióval. Sürgősen keress egy erre specializálódott endokrinológust és egy szakmájához értő nőgyógyászt.
2023. jan. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A duphaston miatt nem jött még meg,az kitolhatja
2023. jan. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!