Vérvételre ajándék?

Figyelt kérdés

Pár hete voltam cukorterhelésen, de aki ott volt, hogy vért vegyen, nem tudta levenni, össze vissza szúrkált mind a háromszor. Egy asszsiztens vette le végül mind a 3x kézfejből, valami csecsemőknek való tűvel kézfejből végül nagyon ügyesen...

Most megint mennem kell hormonokat nézetni, és arra gondoltam, viszek egy apró ajándékot neki. Egy pohár tartós poharas kávét, egy smoothie-t meg egy kisebb szelet csokit. Nem nagy értékben, de talán jól fog esni neki.

Nem béna az ötlet?


2023. febr. 1. 11:48
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
ez egy magán rendelőben van.
2023. febr. 1. 11:48
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
De, nagyon. A munkáját végzi.
2023. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Anyukám ápolónő, néha szoktak ilyesmi ajándékokat kapni és ők örülnek neki. Instant kávét, teát, csokit szoktak kapni, és értékelik a gondolatot.
2023. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem kevést pénzt fizetsz egy szolgáltatásért, majd aki ezért munkabért kap nem tudja rendesen levenni a vért, össze vissza szurkál és ajándékot szeretnél vinni a munkatársának, mert végül még is csak sikerült megugrani ezt a feladatot?


Én személy szerint emiatt nem vinnék ajándékot, de ahogy gondolod.

2023. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

...mert végül még is csak sikerült megugrani ezt a feladatot..


nem végül, nem véletlen, mert ez a másik rögtön levette

2023. febr. 1. 12:08
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

A munkáját végzi. Milyen egyéb plusz szolgáltatást kaptál? Jó társaság? Soron kívüli fogadás?

Ha nem kaptál a szolgáltatáson felül semmi pluszt akkor felesleges. A munkáját végzi.

Ha kaptál valamit akkor szerintem jó lehet egy sima kávé (pohár nélkül), HA tudod milyet isznak (kapszulás, szemes stb). Ha nem akkor inkább csoki amit el tudnak osztani (Rafaelo pl).

2023. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
mert ha veszel csokit a retardált fejének,akkor attól megtanulja hol a vénád? szerintem inkább keress egy másik rendelőt kompetens személyzettel, még fizetsz neki hogy ott bénázzon? ha nem tud vért venni, ne menjen ápolónak.
2023. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Igen, béna ötlet. Mondom ezt azoknak a nőknek a nevében, akiknek eszükben sincs pluszban tömni az eü dolgozókat, ahogy tk csináljátok. Megköszönnénk, ha te is tudatosítanád magadban, hogy fizetésért dolgoznak, és a kis ártatlan kedveskedésed azt eredményezi, hogy már ott is el fogják várni az ajándékozgatást. Tudod, mások is szeretnének jó ellátást kapni. Nekem rossz érzés lenne, hogy káros rendszert támogatok, ami más nőkkel szemben igazságtalan.
2023. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

mert ha veszel csokit a retardált fejének,akkor attól megtanulja hol a vénád?


te tudsz szüveget értelmezni amúgy?


Lehet hogy nem értitek. Az aki azért van ott, hogy vért vegyen, az nem tudta levenni a vért.

Egy másik személy, aki asszisztens nem pedig vérvevő, ő tudta elsőre levenni, neki vinnék apróságot, nem annak aki nem tudta!

De ha hülye ötlet, akkor hülye ötlet :D

2023. febr. 1. 12:23
 10/27 A kérdező kommentje:
De oké megértettem, hogy sajnáltok valakitől, egy pohár kávét meg egy szelet csokit, mert eü dolgozó és a munkáját végzi :D
2023. febr. 1. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!