Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik pozitív teszt után 2...

Lombik pozitív teszt után 2 héttel még nincs szivhang?

Figyelt kérdés
Sziasztok, februar 13-én lett pozitív a tesztem, januar 30-an volt az embriótranszfer. Februar 13-an azt mondták a klinikán ahol csinálták a lombikot, hogy most vagyok az 5. hétben. Ma (feb.27) voltam először ultrahangon a nőgyógyásznál, látta az embriót es a petezsákot, de szivhang még nem volt, es azt mondta, hogy most vagyok valószínűleg a 6. hétben, azért nincs még szivhang. De aszerint, amit a klinika mondott, ennek mar a 7. hétnek kéne lenni. Ilyenkor mi lehet? Legközelebb 3-4 hét múlva kell mennem ultrahangra, de nem bírom ki addig ezt a tanakodást…

2023. febr. 27. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szívcső-pulzálás pontosan a fogantatás utáni 3 hét + 1 napon indul be (a korai időszakban napra pontosan ismert az embrió fejlődése, ekkor még nincs eltérés). Ha ötnapos embriót kaptál vissza s minden rendben, akkor febr. 16-ától kell lennie pulzálásnak. De ne keseredj el, mert az ultrahang-gépek sokszor nem elég jók, vagy az orvos hiába keresi, nem veszi észre a pulzálást. Fel a fejjel, esetleg menj el egy hét múlva másik ultrahangra!
2023. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kibírnod, nyugodtan menj el a jövő héten! Drukkolok, hogy akkor már találjanak szívhangot! 🍀
2023. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a vérvétel után voltam 2 hétre UH-n, tehát 6 hetesen akkor csak sejthető volt a szívpulzálás,4 nap múlva barnázás miatt vissza mentem akkor már egyértelműen látható volt.


Ha megnyugtat menj el máshová,7 hetesen már biztos hogy lesz 😉🤞

2023. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)) szerintem jövő hétre kérek még egy időpontot, nagyon remelem, hogy akkor lehet már majd látni :)
2023. febr. 27. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy mondom, hogy 6hét+0napos voltál tegnap. Ilyenkor még ritkán látszik. Viszont 7+0tól ha nincs, akkor már valószínűsíthetőbben baj van. Én mikor kiderült 6+3 hetesen a szívcsőpulzálás, hetente jártam uh-ra a 12.hétig. Menj el jövőhéten, akár máshoz, magánba is!
2023. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
2023. márc. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam ultrahangon, es van szívhang 😍😍🥰
2023. márc. 6. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!