Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Palástfü és cickafark barátcse...

Palástfü és cickafark barátcserje. Tea inkább vagy kapszula?

Figyelt kérdés
Most ismerkedek a témával. Baba projektben vagyunk,sajnos nem akar össze jönni már elég rég óta. Vitaminokat szedek és szeretném fel erősiteni a peteérésem illetve a méhnyálkahártyám. Nem tudom mit vegyek inkább kapszula vagy tea formájába kezdjem el? Vagy csak a barátcserje van kapszula formába? (Nem értek még hozzá most olvasgatok utána) És esetleg akinek sikerült ezek mellett a baba mesélne kicsit?

2023. márc. 7. 18:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
52%

Hidd el, ha ezekre akarsz hagyatkozni, tökmindegy, hogy teában vagy kapszulában akarod őket szedni.


Ha pedig majd tényleg babát szeretnétek, akkor jelentkezzetek be meddőségi központba, és vizsgáltassátok ki magatokat _mindketten_.

2023. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Én kapszulában szedek barátcserjét, első hónap!


A közérzetemen javított, másban még nem tudok nyilatkozni!


Én olyan kapszulát szedek, amit szét lehet szedni és tea formában is iható úgy!

2023. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
68%
Nekem baratcserje ugy osszekavarta a ciklusom, hogy valami borzalom. Csuszott a peteeresem 1 hetet. 35 napra jott meg a menzeszem. Cickafark szintugy. Viszont mikor ezeket elhagytam, Es csak a palástfű teát ittam, Peteeres napjatol mar nem jott meg. En szivbol ajánlom 🤗
2023. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
A cickafark-palástfű tea úgy összezavarta a ciklusomat, hogy utána hónapokig nem ovuláltam.
2023. márc. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a barátcserje bekavart, viszont az Inofolic + palástfűtea 3 hónap után meghozta az eredményét 😊
2023. márc. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Akkor inkább csak a palástfüteát kéne innom,ahogy olvasom az nem okozott gondot senkinél.
2023. márc. 8. 11:54
 7/36 anonim ***** válasza:
78%
Én is peteéréstől ittam napi 2 csészével 🥰 13.dpo szép pozitív tesztem volt. Még utána is ittam napi 1 csészével.1 hónapig. Előtte énis próbálkoztam cickafarkal es palástfűvel, de csak jól összekavart. 🥰 Sok sikert. Üdv 16hetes kismama
2023. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Első honapban pozitiv lett a teszt? Jol ertem? Gratulalok nagyon. Én ma kezdtem el inni a palástfű teát. Reggel es este ittad? Reggel tenyleg ehgyomorra jobb?
2023. márc. 9. 18:05
 9/36 anonim ***** válasza:
Köszönöm ❤️ Bizony.. Az első csak palástfű teás hónapban pozi teszt. Igen reggel éhgyomorra cukor nélkül.. Én amúgy nagyon szerettem az ízét. Aztán én este munka után szintén "éhgyomorra" ittam a második csészémmel 🤗 Nagyon jó cucc. Először én sem nagyon hittem benne. 😂😂 Else akartam hinni, mikor megláttam a második csíkot.... Nagyon szurkolok neked 🥰
2023. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
En is igy fogom csinalni. Tegnap volt peteérésem. Igy alapból a palástfüvel kezdem. De vettem cickafarkot is,ha megjönne meg akkor azt is kiprobálom. Bár remélem mar nem fog :) es menyi ideig probalkoztatok?
2023. márc. 9. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!