Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek derült ki lombik soràn,h...

Kinek derült ki lombik soràn,hogy magas volt a sperma dns töredezettsège? Mit mondott a lombikos doki?

Figyelt kérdés
Àprilis 5.-èn megy pàrom megnèzetni,de mivel rosszak voltak a sperma eredmènyei eddig ès az első lombikunk se sikerült(7 petesejtből 2 petesejt maradt azt se mertèk 5.-ik napig elvinni ès valòszìnüleg bennem leàlltak a fejlődèsben),ìgy fèlek,hogy magas lesz a töredezettsège a spermiumoknak.Nàllatok milyen kezelès vàlt be?

2023. márc. 9. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk még az első lombik előtt kiderült, hogy magas a töredezettség, és csak az ICSI lombik jöhetett szóba.14 petesejtből 3 indult osztódásnak, 1 volt az, ami igazán jól nézett ki és sikerült is a lombik. Igazából engem sajnos túlstimuláltak, de a lényeg, hogy rossz spermaképpel sem lehetetlen a lombik.
2023. márc. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és bocsánat, előtte a férjem végigcsinált egy 3 hónapos gyógyszeres kúrát, és semmit nem javult a spermaképpe...:/
2023. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszodat.Fèrjednek hàny szàzalèka volt töredezett? Èn attòl fèlek,hogy annyira töredezett lesz,hogy nem csinàljàk meg a lombikot 😔
2023. márc. 10. 11:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg 1 életképes spermiumot ki tudnak halászni, addig megcsinálják a lombikot. A férjemnek 34,3%os volt a dns fragmentáció, és a morfológia is rossz volt.
2023. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hàt remèlem nekünk se lesz magasabb a töredezettsège.Csak remènykedni tudok.Neked 5 naposan ültettèk vissza? gratulàlok a picihez 😘😘
2023. márc. 11. 08:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Férjem 11.en megy DNS fregmentáció és Ros tesztre. Első lombik előtt. Icsi lombik javasolt.
2023. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Èrtem .Nektek rossz lett a sperma eredmèny nagyon?Majd ìrd meg mi lett az eredmèny èn is leìrom 🙂
2023. márc. 31. 20:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Nàlunk 13,8% lett az eredmèny
2023. ápr. 12. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekünk nagyon magas lett, így alkalmazzák az új sperma szelektálós módszert a MACS-ot.
2023. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, 4-es vagyok. 5 naposan ültették vissza, igen és köszönöm a gratulációt. :)
2023. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!