Progreszteron novelesnel ereztetek valamit?

Figyelt kérdés
Elkezdtem inni a palastfu teat es ugy erzem,hogy a melleim sokkal teltebbek lettek. Nem faj nem erzekeny,csak teltebb. Dpo 4.napjan tartok,ugyhogy terhesegre meg nem gondolok.

2023. márc. 14. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem, semmit.

"ugyhogy terhesegre meg nem gondolok." Ügyes vagy, jól teszed.


( dpo = ovuláció óta eltelt napok; "Dpo 4.napjan tartok = ovuláció óta eltelt napok 4. napjan tartok"...)

2023. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt a kommentet nem igazan ertem. Minek kell reszletezni a ki irasom?
2023. márc. 14. 20:54
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
A kiírásod azért kell részletezni, mert láthatóan nem érted, amit írsz.
2023. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom te ezt mibol gondolod de en pontosam tudom mit irok. Ha nem igy lenne akkor.kerdeznek illetve segitseget kernek.
2023. márc. 14. 21:02
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Abból, hogy azt írtad: "Dpo 4.napjan tartok"

Ha tudnád, mit írsz, nem írnád, hogy dpo. 4. napja...

2023. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na akkor 4.dpo igy jo? Ertem mit irok maximum elirtam. Az ugaz hogy nem hasznaltam meg mondatba igy. De tudom mit jelent.
2023. márc. 14. 21:24
 7/13 A kérdező kommentje:
De nem ertem egyebkent. De tenyleg. Ha annyira tudod akkor magyarazd mar el nekem legyszives,miert nem mindegy hogy ovulacio ota eltelt napok 4. Napjan tartok az mert nem helyes? Miert kell ugy irni 4.napon az ovulacio utan? Nem lenyegtelen a napok sorrendje? Vagy mit irok rosszul?
2023. márc. 14. 21:26
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Hagyjad kedves kérdező, csak megint egy túl okos válaszadó.


Én barátcserjét szedek prolaktin szint csökkentésre/ progeszteron növelésre.

A mellemnél nem érzek változást, meg úgy semmit. Ettől függetlenül lehet, hogy nálad így hat a palástfű.

2023. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Baratcserjen enis gondolkozok,csak nem szeretnek mindent egyszerre. Jelenleg palastfu teazok,illetve ha megjon akkor cickafarkteat is elkezdem. Plussz szedek jelenleg folsavat,c-vitamint(ascorbinsavat) 2000 Ne D-vitamint,vasat es magneziumot. Ugy tervezem ha ez nem sikerul 3honapig akkor veszek baratcserjet plussz mehpempot. Ha ugy se sikerul akkor meddosegi kozpont. De remelem sikerul termeszetes uton.
2023. márc. 15. 18:37
 10/13 A kérdező kommentje:
Most mar nem csak duzzadt,tegnap ota erzekeny is es faj a cicim,mint menszesz elott. Csak most meg van 7napom a nemvartig. Erdekes. Mindegy majd kiderul mitol van.
2023. márc. 17. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!