Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gonapeptyl mellett hogy lehet...

Gonapeptyl mellett hogy lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés

21.napon kell elkezdenem és azt olvasom hogy mások teherbe estek mellette. Egyrészt az idő másrészt a funkció miatt nem értem hogy lehet ez. Pont hogy leállítania kéne nem?


Másik kérdés ha oda jutunk hogy beültetés akkor lehet kérni hogy csak egyet ültessenek be?

Semmi képpen sem szeretnék ikreket. Már van egy gyermekem.


Harmadik kérdés: Van olyan itt akinek elsőre sikerült lombik? Nálunk férjemnél van a gond de ezekkel az injekciókkal én is össze leszek keverve. Nem vagyok túl derülátó.

Köszönöm segítséget!



2023. márc. 22. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem is szeretnél ikreket, talán mégis jobb lenne, ha kettőt ültetnének be.

Még így is nagy esélye van, hogy egy se lesz belőle.

Általában hármat, vagy ötöt szoktak beültetni, de lehet hetet is.

Aztán volt olyan nő, akinek megmaradt mind a 7, meg is szülte őket valahogy.

2023. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon max. kettőt ültetnek be. Orvosoddal kell egyeztetni, ő az embriók állapota alapján, meg hogy hány darab lett végül fog javaslatot tenni, de ha egyhez ragaszkodsz annyit ültetnek be.
2023. márc. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is most kezdtük,30.an. Férfi oldali probléma miatt hosszú protokollal lombik. Hogy vagy?
2023. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!