Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 35 évesen AMH 0,2, FSH 14,...

35 évesen AMH 0,2, FSH 14, tényleg esélytelen a baba természetes módon?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta lombik, de azzal is csak 10% az esély max.
2023. ápr. 8. 09:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehetetlen, korai petefészek kimerülésnél előfordul spontán terhesség, de nyilván elég kicsi az esélye. Donor petesejttel viszont jó esélyeid vannak.
2023. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Donor ki van zárva, ha nem lehet a sajátunk, akkor nem lesz
2023. ápr. 8. 10:11
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lombikkal kis esélyetek még van.
2023. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De egyébként azt nem értem, hogy az összes többi eredményem tökéletes, sőt figyelték többször a ciklusom és mindig volt peteérés, kaptam Clostyt inszem előtt, nagyon sok érő tüszőm lett tőle, a saját orvosom szerint minden teljesen rendben van
2023. ápr. 8. 10:46
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen érték már bőven korai petefészek kimerülés. És azonnal(!) mennék lombikra, nem várnék.

Mikor kolléganőmnek 32 évesen alacsony lett az AMH-ja, már fél év alatt brutálisan romlott az értéke. Lehet, hogy neked is a clostis időszakban még jobb volt a helyzet.

Nekem 0.9-es AMH-val maximális dózis stimuláció kellett lombiknál (33 éves voltam). Míg előtte pár évvel inszemnél kis dózis clostillal majdnem túl lettem stimulálva.

2023. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ez nem pár éve volt, kb 2 hónapja. Illetve most utoljára mikor voltam is megnézett az orvos és látott sárgatestet.
2023. ápr. 8. 11:04
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 35 évesen 2,54 volt 1 hónapja. A tiéd sajnos majdnem 0 :( mit mond az orvos mik a lehetőségek?


Nem akarlak elszomorítani, de talán a lombik ami nálad működhet. Természetes + inszem. nem hiszem. Azzal nem húznám az időt, mert az a pici esélyed is elvész.

2023. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Hozzáteszem, nekem természetesen összejött ennyi idősen, előtte se inszem se lombik nem volt. (7es voltam)
2023. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
10% esélyt mondtak lombikkal. Viszont most kezdek egy új nagyon jó munkahelyen, ha elmondom a lombikot, tuti, hogy bukom ezt is. A másik oldalról meg nem szeretném magam ilyeneknek kitenni. Nagyon sok rizikója van a lombiknak, nem tudom, hogy nekem az a 10% megér e annyit, hogy mindent kockáztassak.
2023. ápr. 8. 11:38
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az FSH-d a 21. ciklusnapon volt 14 az nem jó. Az kb. 7,7-ig jó abban a fázisban. Amúgy az alacsony AMH magyarázza is ha magasabb az FSH-d: "Az életkor előrehaladtával a rendelkezésre álló petesejtek száma csökken és sajnos a minőségük is romlik. A szervezet erre úgy reagál, hogy több FSH-t állít elő. Ezért, ha valakinél magas FSH szint mutatható ki, az utalhat arra, hogy a petesejtek minőségével és/vagy mennyiségével probléma van. "
2023. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!