Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pozitív lh teszt után több...

Pozitív lh teszt után több mint 3 héttel se menstruáció, se terhesség. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Harmadikat vettem pozitívnak: [link]


Sajnos nem tudom, hogy nem volt ovu egyáltalán vagy jóval később.

Meddig várjak, mielőtt orvoshoz fordulnék, ha nem jön meg továbbra sem?

Március elején volt kémiai terhességem, előtte 27-29 napos szabályos ciklusaim voltak, ez most nagyon hosszúra nyúlik.


Nagyon köszönöm előre is!



2023. ápr. 11. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Akár egy terhességi tesztet is belőhetsz. Amennyiben aznap tényleg volt ovud (és valóban, a 3. szép pozitív, szóval miért ne), akkor mostanra már kimutatná egy hcg teszt, hogy van-e baba.

Ha az nincs, akkor megvárnám a következő ciklus szerinti vérzést, és ha az se jön, de a teszt még mindig negatív, akkor mennék orvoshoz.

Ha a teszted most pozitív, akkor 2-3 hét múlvára jelentkeznék be, akkor tuti mindent lát már.

2023. ápr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Legutóbb 4 nap késésnél teszteltem, egyértelműen negatív volt, sajnos nem terhesség miatt késik. Akkor még várok egy darabig!
2023. ápr. 11. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!