Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2023-ban?...

Ki akar babásodni 2023-ban? Beszedtem az első havi Clostilbegyt tablettát, szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés
Sok jót várok ettől a gyógyszertől, első picúr lenne. Már várjuk nagyon. Jöjjetek sokan, babásodjunk! Lepjük el egymást pozitív gondolatokkal! :)

2023. ápr. 24. 10:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
90%
Ez szerintem a régi sok kommentes babásodás kérdés copyja hiszen szinte szóról szóra ugyan úgy van megfogalmazva...nagyon eredeti!
2023. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
84%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

Nézzétek meg...majdnem ugyanazok a kulcsszavak, a kérdező első kommenjtét írta a megjegyzésbe...tiszta copy.

2023. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Akár másolta, akár nem, kiraz a hideg azoktól, akik így beszélnek.

Babasodni, picúúúr. Brrrr.

2023. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Az én kedvencem itt az #aparoszkópia

?D

2023. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
XD
2023. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Apa rossz kópiája lenee az a gyerek, igen...
2023. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

"Jöjjetek sokan, babásodjunk! "

Jézus gyere le 🥲

2023. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Jujj, ha együtt szorítunk bizcsi előbb beköltözik a pocaklakó 🥰 hajrá kismamik, várjuk együtt a babócákat, addig is shoppingolhatunk hurcikendőt és beszélhetünk a szopcsiról, mert a tejcsi a legfontosabb.

Elárulná valaki, hogy miért veszítik el sokan az agytérfogatuk felét a témától? Az agyukat is kiszorírja a babóca, vagy mi?

2023. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

Úristen. Ha valamiért azt akarnám érezni, hogy minden kedvesség és jóindulat kiveszett a világból, elég lenne csak megnyitnom ezt az oldalt.

De miért olvasom? Miért???

Kerdező, menj tematikus facebook csoportokba, ott egy fokkal normálisabban kommunikálnak az emberek. És sok sikert és örömet!

2023. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
12) bocs, de a "babásodás" sem normàlis kommunikáció egy felnőtt embertől és én nőként szenvedek ettől az infantilizálástól, mert engem is hülyébbnek néznek emiatt.
2023. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!