Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Leszívás után mikortól kellett...

Leszívás után mikortól kellett a progeszteron?

Figyelt kérdés
/lombik/Tegnap volt leszívásom, ma kell érdeklődnöm,hogy mennyi sikerült. Tegnap még nem kellett a progeszteron kúp. Én félek hogy mire beültetnék megjön. Vagy ez nem lehetséges? Ha minden igaz a ciklusom 26.napján lesz a beültetés. Vagy ilyen stimulált ciklusban ez annyira nem számít?

2023. ápr. 25. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aznap már el kellett kezdenem este.

Lombiknál nem tud megjönni, ilyenkor a kezelés alatt adott gyógyszerekkel kikapcsolják a ciklusod normál működését.

Hosszú protokollod volt?

2023. ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen hosszú volt, nekem tegnapra kifejezetten mondta hogy ne, csak az nem volt egyértelmű hogy akkor mikortól.
2023. ápr. 25. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú protokollnál, az előző ciklus második felében szúrt injekciótól nem tud megjönni, mert az mindent megkutyul.


Most visszanéztem a leszívásom idei leleteket, ugyan nem írja, mikortól kellett használnom, de szerintem már aznap estétől, de legkésőbb másnaptól. Az tuti, hogy beültetésre már úgy mentem, hogy már használtam.

2023. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel ma kell érdeklődnöd, egyúttal ezt is megérdeklődheted.🤷🏼‍♀️ Gondolom, ma kell kezdened, ha tudják, hogy sikerült, mert ha véletlenül nincs mit beültetni, akkor ne kezdd el.
2023. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is erre godoltam. 12 termékenyült meg, akivel beszéltem nem tudta megmondani hogy mikortól "szedjem" de ma elkeztdem.
2023. ápr. 25. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!