Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez a puffadás mitől van? Lombik

Ez a puffadás mitől van? Lombik

Figyelt kérdés
2napja volt a beültetés, cyclogest kúpot használok napi 2×. Előtte rá lehetett fogni a leszívásra a puffadást, előtte meg az injekciókra, de most mitől van? Nem annyira mint leszívás után, attól azért enyhébb. Hogyan lehet rajta segíteni iváson kívül? Nekem a napi 2l is csak erőltetve megy le.

2023. máj. 2. 05:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Gyakori mellékhatások (10 betegből legfeljebb 1 beteget érinthet):

- hasi felfúvódás (haspuffadás), hasi fájdalom, székrekedés,

- álmosság,

- fáradtság,

- hőhullámok,

- emlőfájdalom.

2023. máj. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Ma kezdődött? 5 napost kaptál? Ha egyszer már megszűnt, de ma újrakezdődött, az jó jel is lehet. 🙂
2023. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Nekem leszívás után észleltek túlstimulációt, kétséges is volt, hogy lehet-e beültetés. Sok folyadékot, fehérjét írtak elő.

Beültetésre csitult, majd utána kezdődött újra, és egyre durvább lett. Ezt kései túlstimulációnak hívják, amit 98%-ban a terhesség miatt termelődő HCG okoz. 🙂

Nekem 5 naposakkal, kb. szintén 2 nappal beültetés után kezdődött. Ha belegondolsz, az normál ciklusnál 7 nappal van ovu után, amikor sima fogantatáskor is elkezdődik a beágyazódás.

2023. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg jó jel is lehet? Igen a beültetés napjára már szinte elmúlt,azt hittem hogy teljesen meg is szűnik mostanra. A leszívás után nagyon feszült,fájt. Most úgy nem nyom nem fáj de látom. Nem iszom túl sokat de pisilni gyakran kell, illetve ott vannak még a gázok😑
2023. máj. 2. 09:45
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen 5 naposat kaptam, hosszú protokoll volt. Első lombik. 2 nap múlva jönne meg normál esetben. Ez most nem számít ilyenkor? Tehát ha 2 nap múlva nem jön meg az még nem jelenti hogy sikerült?
2023. máj. 2. 09:48
 6/14 anonim ***** válasza:

Az nem számít, mikor jönne meg rendesen, a lombiknál kikapcsolják a normál működést.

Ha innentől egyre inkább jönnek a túlstimu tünetei, akkor az jó jel. Nekem napról-napra erősebb lett, mikor sikerült.

Mindenképp igyál sokat, és fehérjében gazdagon étkezz! Sok sikert! 🙂

2023. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy túl lettem stimulálva, mert uh-n minimális vizet láttak. Akivel egy napon voltunk mindenki ilyen tünetekről számolt be, csak volt mindenki túlstimulalva.Első gyermekemmel 6hetesen jöttek csak a tünetek.
2023. máj. 2. 12:40
 8/14 anonim válasza:
A progeszteron kúptól van. A 3. Lombikunk sikerült most és kB 10 hete folyamatosan puffadok egy kis székrekedéssel megturbózva szóval brutális a hasam már most. Kitartás! Megéri:)
2023. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És a 3.lombik fet-tel sikerült? Vagy stimulációval? És változtatott valamit a doki az elsőhöz képest?
2023. máj. 2. 17:35
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

"Akivel egy napon voltunk mindenki ilyen tünetekről számolt be, csak volt mindenki túlstimulalva"


És nekik is megszűnt, majd újra elkezdődött? Nem akarom belédbeszélni, de nálam az első sikertelennél nem jött újra a puffadás, csak akkor, amikor sikerült. A leszívás után még nem volt sok víz nekem sem, de tesztelés napjára már igen. Vérhigítóznom kellett 7 hetes terhességi korig.

2023. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!