Aliz55 kérdése:

Ki mit használ hogy tudja mikor van ovulácioja?

Figyelt kérdés
Sziasztok .érdeklődni szeretnék hogy ki mien módszert használ hogy tudja hogy mikor van ovulácioja? Évek óta szeretnénk babát de nem sikerül. Én járok orvoshoz clostilbegyt írt fel 3. Hónapon túl vagyok de semmi ... most 2 hónap pihenés...
2023. máj. 8. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Lh és hőmérő
2023. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Semmit

Pontosan erzem

1. Hihetelen szexetvagy

2. A huvelyvaladekom mas lesz elotte valo naptol

3. Iszonyu szomjas vagyok abban az idoben

4. Es egyszeruen erzem

2023. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából ha 2 menstruáció között 2 naponta együtt vagytok akkor nem tudjátok kihagyni a peteérést. Ha így sem jött össze évek alatt, akkor ott valami gond van, de nem az hogy nem tudod pontosan mikor van.
2023. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lh teszt, és + után érzem is
2023. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon pontos a ciklusom, egyértelmű tünetek vannak, de egy hónapot végig lh teszteltem, onnantól tudtam, hogy amikor ezt és ezt érzem, másnap reggel van peteérés. Mondjuk sosem ez alapján voltam a férjemmel, de akkor is jópofa ismerni a testem.
2023. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is LH+ hőmérő. De ha clostyt kapsz, akkor neked alapból tudni kéne, mert azt normalis orvos uh.követéssel adja.
2023. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

LH teszt (david), hőmérő és nyákfigyelés.


(Utóbbit nem kell nagyon figyelmet i, elég egyértelmű amikor kijön egy nagy darab nyúlós átlátszó takony szerú cucc belőled)


Rendszertelen ciklussal is tudtam mikor van ovulációm és 13 nappal előre napra pontosan megtudtam mondani mikor fog megjönni.

2023. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem tudtam korábban, ráadasul tök rendszertelen volt a ciklusom is. Kb 32-45 nap között bármennyi lehetett. Aztán peteerés figyelés segitségével megfogant a kisfiam, és születése utántól, mikor visszajött a ciklus (nekem viszonylag korán 3-4 hónapos korában) elkezdtem LH tesztet használni. Eleinte nehéz volt belőni hogy mikortől nézzel, úgyhogy elhasználtam jópárat, de aztán nagyjából rájöttem. Kb 1 évig figyeltem a ciklusom. És valóban erősodött mindig az LH teszt, megvolt a pozitív teszt, másnap pedig kivétel nélkül feszült a hasam. Onnantól meg egyre érzékenyebbek lettek a melleim, egész menstruáció előttig. Nekem pl tűpontosan mindig a haszfeszülés utáni 14.napon jön meg. Szóval azért is jó figyelni mert így tisztában lehetsz a luteális szakasszal, minden mással is. Amúgy a ciklusom ugyanolyan összevissza, peteérés 17-23. Nap között mostanában lenni. De ha neked pontosabb, akkor nen lesznek ilyen különbségek.

Amúgy a nyákot is meg lehet figyelni, de nekem pl 5-6 napig intenziven van. Abból konkrétan nem tudnám eldönteni, de tény hogy a termékeny napokon mindig van.

2023. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!