Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet az oka hogy nem jön...

Mi lehet az oka hogy nem jön össze a pici?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyászati vizsgálaton, minden ok. Most jártam végig az endokrinológiát, minden ok, kivéve a prolaktin. Nem magas, de tartósan emelkedett. Azt mondták hogy valószínűleg macroprolactinemia, ami nem befolyásolja a terhességet. Elvileg. Kezdek kétségbe esni. Eltelt már egy év és semmi. A párom most volt lágyéksérv műtéten. Amikor elkezdtünk próbálkozni, akkor már kint volt, de alig. Szerintetek lehet köze hozzá?

2023. máj. 9. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Átjárhatósàgin is voltál? És a párod sperma vizsgálaton?
2023. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Andrológián volt a párod,adott spermamintát?

Mindig az legyen az első! Addig a nő ne is menjen sehova.

De NORMÁLIS nőgyógyász azt kéri legelőször!


Mi is átmentünk rajta.

2023. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Próbáld ki a barátcserje gyógyteát. Én minden nap ittam 2 hónapig és levitte a prolaktinom. ☺️
2023. máj. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
3-assal értek egyet. Az aviva torna segít amúgy beállítani a prolaktinszintet (is).
2023. máj. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

3#4# igen, biztos segít. De semmit nem ér ha nem átjárható a petevezetèk és nem megfelelő a spermakèp.


De kérdező, eszedbe ne jusson petevezetèk átjárhatósàgira menni, amíg a férjednek nem nézik meg a spermàit. Ha voltál/voltatok már akkor sorry. De erről nem írtál semmit.

2023. máj. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, az átjárhatóságon is segít. Nagyon erős a hatása, annyira, hogy aki gyógyszert szed, annak orvosi felügyelet kell mellé, és rendszeres vérvétel, mert annyira helyrerak, hogy pl. ha pajzsmirigy-alulműködéssel áll összefüggésben a magas prolaktinszint és az alacsony progeszteronszint, akkor ha helyreteszi a pajzsmirigyet, és arra szedi az ember az L-thyroxint, túlműködéses tünetek lehetnek, stb. Illetve endometriózissal is csak orvosi felügyelet mellett lehet végezni.


A hormonális, és azzal összefüggő problémák 80-90%-át helyre tudja tenni ez a torna egy bizonyos módon végezve. Oktatóval lehet csak megtanulni a fentiek miatt, mert többféle módon kell végezni attól függően, hogy a ciklusodban épp hol tartasz, illetve mi a cél. Én PCOs-t rendeztem vele, tele volt cisztákkal a petefészkem. Az összes cisztám eltűnt a kontrollvizsgálatra. Utána amikor nem tornáztam, és késett a menzeszem (még bőven védekeztünk, szóval nem a gyerek volt a cél) elvégeztem a torna ún. meghozó gyakorlatát, és kivétel nélkül mindig meghozta 72 órán belül. Klimaxot képes visszafordítani. Rengeteg a sikerszotri.


Akinél viszont nem segít: ha genetikai eredetű a probléma.. Spermaképen is tud javítani, amennyiben pl. ülőmunkával van összefüggésben a probléma, van férfiaknak készült változata.

2023. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy volt sajnos egy nem kívánt teherbeesésem. Azt mondták most a dokik, hogy minden ok :/ A műtéten túl van, majd most próbálkozunk. Remélem sikerül. Kétségbe vagyok esve :/
2023. máj. 12. 11:48
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Huu sok minden tényező lehet. Nekünk a D vitamin segített. És az hogy 2 naponta voltunk együtt. Volt benne éjjeli együtt lét, hajnali 3-4:00 közötti is. Mindenféle. Aztán egyszer csak azon kapom magam hogy a szülő szóban azt kiabálnom, hogy: Jajj csak jöjjön már ki bazdmeeeeeg🫢😂
2023. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Miújság veled azóta? :)
2023. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok:

A nem kívánt teherbeeses azt jelenti, hogy volt terhességmegszakításod korábban ?

Ha igen, akkor én kérnék egy átjárhatóságit a spermavizsgalat után! A nőgyógyász uhn pl nem látja, hogy van-e petevezeték elzáródásod, amit a műtét is okozhat akár. :(

2023. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!