Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A fèrjemmel egy ideje tervezzu...

A fèrjemmel egy ideje tervezzuk a babat Viszont mi londonban elunk es nem nagyon bizunk az eddig elhangzottak miatt az itteni orvosokban valaki aki mar szedett terhes vitamint ami ra segit a baba meg foganasara melyik vitamin volt az ami bevallt?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Pedig százszor normálisabb a terhesgondozás, mint itthon. Beszéld meg nyugodtan ottani szakemberrel.
2023. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Lehet hogy jobb

Lehet hogy tovabb kene keresgelnem

Elmentunk mar egy par szakemberhez eddig senki nem mondott semmit egyaltalan semmit azt sem hogy egeszsegesek vagyunk es azt sem hogy nem vagyunk egeszsegesek

2023. máj. 10. 20:25
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Én még jót nem hallottam az angliai terhesgondozásról, ha csak azt nem vesszük pozitívumnak, hogy nem vizsgálgatnak minden hónapban.


Mi GAL babavárót szedtünk, a tesómék Femibiont. Ők nem Magyarországon élnek, náluk szerintem nincs is GAL. Folsavat, de inkább a természetes formát, a folátot mindenképp a fogantatás előtt kezdd el szedni. (Én már hónapokkal korábban elkezdtem a babavárót, mint ahogy neki láttunk a "projektnek".)

2023. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3.Nekem nem nagyon vallt be semmi biztatot nem mond egyik orvos sem! Itt angliaban nekem nem vallt be otthol inkabb vannak jobb szakemberek en szerintem
2023. máj. 10. 20:39
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Én Pregnacare vitamint szedtem, van páros vitaminja is (for her, for him) ami babatervezés idejére való.

A terhesgondozás valóban nem az erősségük, az első 12 hétben nem szól hozzád a kutya sem, utána is csak a kötelező körök vannak, de nem túl kommunikatívak. Ha szerencséd van akkor kifogsz egy jó midwife-ot, ő tőle tudsz majd kérdezni.

2023. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gyere haza, vizsgáljanak ki, aztán eldől, hogy mi kell.
2023. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6.csak tudod a mukabol nem szabadulhatok akkor amikor kedvem szottyan😅

Ezert varnom kell mindig 3-4honapot mig ossze gyul a hooliday-em sajnos nem csaphatok a hasamra hogy na jovoheten haza utazom mert orvoshoz kell mennem

2023. máj. 10. 20:58
 8/18 A kérdező kommentje:
Barcsak ilyen konnyen menne
2023. máj. 10. 21:01
 9/18 anonim ***** válasza:
Egész biztosan Londonban is van magyar nőgyógyász, keress egyet.
2023. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekünk Femibion 0 segített. Illetve C és D vitamin nagy dózisban. Terhesség alatt is végig Femibiont szedtem. Nem kellett mellé semmi, vaspótlás sem.
2023. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!