Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jobbra hajló méh és átjárhatat...

Jobbra hajló méh és átjárhatatlan jobb petevezeték?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Voltam átjárhatósági vizsgálaton, ahol kiderült, hogy a jobb petevezetékem el van záródva (a kontrasztanyag nem jutott át rajta), illetve a méhem jobbra hajlik.

Van valakinek tapasztalata akár egyik-akár másik problémával?

Babát szeretnénk, valószínűleg így meg lett az oka a sikertelenségnek.

Köszönöm előre is! :)

(dokihoz jövőhéten megyek, addig olvasgatok a témában)



#teherbeesés #kivizsgálás #petevezeték #Átjárhatósági vizsgálata #Átjárhatatlan petevezeték #Jobbra hajló méh
2023. máj. 31. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A hátrahajló méh nem gond, a petevezeték elzáródás viszont igen.
2023. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hátrahajló méhem van volt..

Szülés után nezték előtte nem mondta senki..

Majd 3 év telt el mire babás lettem..lehet ettől

2023. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Képzeld jobbra dől a méhem nekem is. Orvos mondta vizsgálaton. Meglepett igazán!

Petevezető vizsgálaton még nem voltam, azonban volt korábban 2 kemény felfázásom és méhgyulladásom is.

Így én is elkeseredtem...5 hónapja próbálkoztunk.

Orvos mondta minden együttlét után rögtön jobbra kell fordulni. Nem póckoltam a lábam csak ennyit betartottam. Kevesebbet voltunk együtt h a sperma termelődjön. Illetve egy gyakorlatsort összeállítottam, ami a petevezető átjàrhatóságát szerintem elősegíti.

Ha szeretnéd nagyon szívesen felveszem veled a kapcsolatot és megtanítom a gyakorlatot.:)


2 napja pozitívat teszteltem. El se hiszem!! :)

2023. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Dejó! Szívből gratulálok! Minden rendben veled azóta? Jobbra fordulást már máshol is olvastam, végülis egy próbát megér :)


A petevezetékproblémámra elkezdtem Aviva torna 4.,6. és 8. gyakorlatait csinálgatni, de valószínű, hogy ősszel lapor. műtét lesz a vége :(

2023. júl. 15. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelen! Átjárhatósáim volt pár éve, ahol az egyik petevezeték el volt zaródva, a másik is, de azon végül átment az anyag. Rá 3.hónapban össze is jött a baba :) hajrá
2023. júl. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Dejó ezt olvasni, gratulálok! :)

Reménykedünk mi is, de azért közben elindultunk meddőségi központ irányába is. Meglátjuk! :)

2023. júl. 16. 11:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!