Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most kezdjük a lombikot. Ma...

Most kezdjük a lombikot. Ma jött meg, így ma kell telefonàlnom tapolcára. ?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos, ha megjön aznap telefonáljak, és második vagy harmadik nap mennem kell. Ilyenkor van ultrahang vizsgálat? Ha igen, akkor milyen, hüvelyi?

2023. jún. 1. 05:47
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem a kérdést. Ha az orvos azt mondta, aznap telefonálj, amikor megjön és ma jött meg, akkor mire vársz? A telefon során megkérdezheted azt is, mire számíts a továbbiakban.
2023. jún. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ma kell telefonálnod. Reggel sokan vannak, lehet nem veszik fel, 11-12 óra között próbálkozz.


Valószínűleg holnapra fognak behívni, mert hétfő már a 4. nap lenne. Hüvelyi UH lesz. Nyilván valóban vérzel, de az orvost nem érdekli. Van ott kuka, de szerintem inkább betéttel menj, ne tamponnal.


Mikor a 2-vel előtted lévőt hívják menj el mosdóba, nedves törlőkendő el mosakodj meg, cserélje betétet, és akkor nem lesz annyira kellemetlen neked sem. Az orvos ezt naponta csinálja, őt tényleg nem érdekli, hogy vértengerben úszik az alsó feled.

2023. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, hüvelyi uh lesz mindenképp.

Hívd őket kitartóan, mert néha sokára kerülsz vonalba.

2023. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerencsére második próbálkozásra felvették a telefont, holnap megyek
2023. jún. 1. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Hú, bocs, hogy off, de aki tudja választ, azt is meg tudja esetleg mondani, hogy mit néznek ilyenkor, amit csak menstruáció alatt lehet? (Még nem vagyok ilyen helyzetben, de lombik a B terv, ezért érdekel. A dokim a vetélésemnél is húzta a száját, hogy megnézzen, miközben vérzek, pedig messze nem volt olyan erős, mint a menstruációm eleje.)
2023. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnézi a petefészkeket, a méhet, a nyálkahártyát, úgy unblock mindent, hogy nincs-e akadálya, hogy elkezdődjön a kezelés.
2023. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6! Persze, azt értem, csak azt gondoltam, a vérzés, meg az épp leváló nyálkahártya miatt pont ilyenkor látszik legkevésbé, de köszi.

#5

2023. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Leginkább azt nézik maradt-e sárgatest ciszta előző ciklusról, mert arra nem szabad rástimulálni.


Vagy ha korábban volt a kivizsgálás kialakulhatott azóta polip, mióma amikkel nem lehet lombikozni, műteni kell.

2023. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mi a helyzet azóta, voltál a klinikán?
2023. jún. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!