Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akik ovulációtól, vagy pozitív...

Akik ovulációtól, vagy pozitív teszttől progeszteronpótlást kaptak, tapasztalták ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tettem már fel hasonló kérdést, de kíváncsi vagyok, hogy akik azonnal kaptak progeszteront, tapasztalták-e, amit én.


Pozitív teszttől kezdve kellett 400 mg Utrogestant használnom, tegnaptól 600-at. A teszt előtt 3 nappal kezdtek fájni a melleim és a pozitív tesztet követően még 2-3 napig tartott is az érzékenység. 4+6-ra, aza mára szinte teljesen eltűnt a feszülés.


20. napon alacsony lett a progim és előző vetélések miatt kaptam azonnal Utrot.


Van valami összefüggés aközött, hogy megszűnt a fájdalom és használom a hüvelykapszulákat? Nincs már akkora különbség a ösztrogén és a progeszteron között, így lecsitult a mellfeszülés?

35 körüli progeszteronom és 800 körüli ösztrogénem volt az előző ciklusban.


Találkozott valaki ilyennel, vagy hallott már valami hasznos infót ezzel kapcsolatban?



2023. jún. 1. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem peteérés utántól kell szednem már a progeszteront. Eddig minden hónapban nagyon durván fájtak a melleim peteéréstől egészen a menstruációig, de amióta szedem max 1-2 napot minimálisan érzékenyebbek.
2023. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma estére konkrétan annyira elmúlt a mellfeszülés, hogy akkor sem érzem, ha megnyomom. Lehet holnap nézetek egy HCG-t és ha irreálisan alacsony, abbahagyom az Utrot. Nagyon rossz megérzésem van.
2023. jún. 1. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!