Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Győrben illetve a környékén...

Győrben illetve a környékén tudok-e jó orvost? PCOS-t diagnosztizáltak.

Figyelt kérdés
PCOS-t diagnosztizáltak, babát szeretnénk, de egyenlőre sikertelenül. Így Győrben, illetve a környékén keresünk jó orvost. -23kg, Merckformin, folyamatos diéta, sport, műtét és sajnos egyenlőre semmi. Tudtok-e ajánlani valakit?

2012. jan. 2. 16:09
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:

szia!

én is győrbe járok. tavaly május óta dr. Csenge Titanillához. nekem is pco-m van, volt. bő fél év alatt rengeteg mindent csinált velem és nagyon aranyos!!! kezdtük closty-val és androcur-ral aztán augusztusba abbahagytuk, szeptemberben megcsinálta a hsg-t mert utána meg injekciózás jött. gonal f 300-at kaptam, sajnos nem használt. aztán decemberben megcsinálta a laparoszkópos műtétet, de a műtét előtt norculutot szedtem, hogy megjöjjön. azt mondta a műtét jól sikerült. aztán közbe jött egy olyan lehetőség hogy kaptunk időpontot a kaáliba. és azt mondta a doktornő hogy ha adódik ilyen lehetőség menjünk el, mert ha pár hónap múlva sem sikerül úgyis el kellene irányítania minket oda.én őt csak ajánlani tudom! ja merckformint is szedtem 1,5 évig napi 1000 mg-ot 1 hónapig meg 500 mg-ot. aztán mondta hogy hagyjuk el.

2012. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

[link]


Az előbbi honlapot ajánlom figyelmedbe.

Olyan orvoshoz ne menj, aki ellenzi, vagy abbahagyatja a Metformin szedését, a belinkelt honlapon szereplő endokrinológust ajánlom, ő biztos jó, (bár én Bp-re járok a MensMentisbe és akkor is ide jártam, mikor még 160 km-re laktam).

Én is PCOS vagyok és már a második babámat várom spontán megfelelő terápia mellett (cukorbeteg diéta+mozgás+metformin)!

Az első baba csak másfél év múlva sikerült a terápia mellett is, közben át kellett térnünk egy fél év Avandametre is (2 féle cukorbetegségre ható hatóanyag van benne), az állított helyre és utána sikerült a baba.

A második picur az első próbálkozásra megfogant sima metformin és diéta+mozgás mellett.


Szerintem neked is az Avandamet hozná meg a sikert, van, akinek nem elég a met!


Szóval sikerülhet műtétek és meddőségi kezelések nélkül is a baba, de kell egy jó endokrinológus doki!



A párod volt vizsgálva, hogy vele nincs-e valami gond?

2012. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:

Bocs, rossz volt a link:

Itt tudsz orvosokat keresni a segítség/ orvosajánlónál, vannak győri dokik is.

[link]

2012. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információkat. A párommal minden rendben. Nekem sincs semmi szervi bajom, csak sajnos PÉ nincs.
2012. jan. 3. 07:58
 5/49 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok,mint te kedves kérdező! A páromnak semmi baja nekem meg nem tudnak peteérést csinálni!
2012. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim válasza:

Sziasztok

En is csenge titanillahoz jarok es nagyon megvagyok vele elegedve!!o egy nagyon kedves aranyos es segitokesz...en is szedtem mar met-et is clostit is de nem sikerult...jovoheten csinal nekem hsgt es laparoszkopiat..

Remelem hogy sikerul es Minden rendben lesz!! Neked hany napra ra szedtek ki a varratokat es mikor probalkozhattatok?? En kicsit felek tole mar szeretnek tul esni rajta

2012. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos elég rosszul sikerült a műtét, ugyanis a köldökömnél bevérzett, amit nem vettek észre... Hétfőn műtét,kedden hazamehettem, szerdán már lázas voltam így vissza kellett mennem, ezután egy hét antibiotikumos kúra...természetesen a kórházban. Közben a kínok kínját kellett elviselnem.... Így összesen 6 hétig voltam táppénzen ezzel az orvos szerint "kis" műtéttel. a második kérdésedre a válasz: 6 hétig meg sem mertük próbálni, mert alapból olyan fájdalmaim voltak. És még ez után sem esik jól... Többet ide nem szeretnék írni, esetleg priviben, ha gondolod.
2012. jan. 5. 07:55
 8/49 A kérdező kommentje:
Még valami: A varratszedés egy hét múlva volt esedékes.
2012. jan. 5. 07:56
 9/49 anonim ***** válasza:

Nekem dec. 8-án volt a műtét és 17-én szedték ki a varratokat. Nem mondanám, hogy fájt, inkább megkönnyebbülés volt nekem mikor kiszedték, mert a köldököm már túlságosan is összenőtt. Én azt tudok, ha összejön a baba azt tuti biztos hogy megfogadom orvosomnak dr. Csenge Titanillát!

Kedves válaszoló, aki szintén a doktornőhöz jár! Mióta jársz hozzá? És mióta próbálkoztok?

2012. jan. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doktornő, ha nem zavarnak a varratok akkor már másnap lehet házas éltet és persze ha nem vérzik az ember. dec.-8 csütörtök volt és már azon a héten vasárnap megpróbáltuk és utána kb minden másnap volt. nem mondanám hogy fájt, csak kicsit kellemetlen volt és óvatosabbnak kell lenni
2012. jan. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!