Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen inzulin eredményekkel...

Milyen inzulin eredményekkel biztonságos a teherbeesés?

Figyelt kérdés

Milyen inzulineredményekkel(egy órás, két órás) mondják az orvosok, hogy már biztonságos?

(IR-es vagyok, nemrég kezdtem a gyógyszeres kezelést, minden mást is tartok precízen!)


Neked milyen eredményekkel sikerült a teherbeesés?

Volt komplikáció terhességed alatt?

Terhesség alatt és után milyen inzulin értékeid lettek?



2012. jún. 17. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi az érték, de 3 hónapnyi 3-as kezelés 8gyógyszer, diéta, sport) után biztonságos, persze utána is kell folytatni, gyógyit minimum 12. hétig.


Nekem volt komplikáció, de nem az inzulin miatt. Szerintem a metformin, diéta nagyjából tartása miatt (nem mozgok, mert veszélyeztetett vagyok, de nem az IR miatt) nem híztm sokat idáig.

Nálunk kismamáknak terhesség alatt nem nézik az inzulint, csak a cukrot, mint másoknak, csak hamarabb.


32 hetes km

2012. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

3 hónap nálam nem volt elég. Most tartok fél évnél, de még messze a cél. Gratulálok a picihez, és hogy ilyen rövid idő alatt helyrejöttél!

A 3-as kezelést maradéktalaul tartom! Csak kíváncsi vagyok, más hogy élte ezt meg, milyen gyorsan javult. Persze, attól is függ, hogy ki-honnan indult :)

2012. jún. 17. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én is fél éves kezelésnél tartok. Egyelőre nem volt újabb cukorterhelésem, hogy kiderüljön, változott e az inzulin. A prolaktinomat viszont rendberakta.

2012. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az értéktől függ. Én szerencsésnek mondhatom magam, az orvosom szerint nálam 2 hónap gyógyszerszedés után mehet(ett volna) a stimuláció. Az más kérdés hogy más is közbejött és ez miatt még mindíg tolódik...
2012. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Esetleg konkrét számadatot tudnál mondani kedves utolsó? Mennyi volt a terheléses inzulinod, amikor a doki áldását adta?

2012. jún. 18. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!