Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOSOK! Szerintetek lehet már...

PCOSOK! Szerintetek lehet már peteérésem? Inkább azoktól kérdezném akik Metformin tablettát szedtek!

Figyelt kérdés

Több, mint 1 hónapja szedem a Metformin tablettát, először, csak egy felet kezdtem el szedni, aztán egy egészet és nem rég tértem rá két szemre. Ma végre megjött és normálisnak mondható menstruációm. Szerintetek van esélyem, hogy legyen peteérésem is?


Nagyon köszönöm!



2012. aug. 4. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én is egy hónapja szedek gyógyszert csak én mercformin xr 500-at napi 1-et. Nekem hatot mert szépen látszik a hőmön hogy volt peteérésem. Próbáld ki hogy méred a hődet onnan látszik.
2012. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi szépen!
2012. aug. 4. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyjából 28-32 naposra áll be, akkor valószínűleg van peteérésed!

De ne keseredj el, ha pár hónapig még nem sikerül.

Nekem egyből beállt a ciklusom, de nem sikerült. Minden eredményem tökéletes volt, nem értettük, miért nem jön össze. Se a nődoki, se az endodoki. Volt inszemünk is, az sem sikerült. Majd egy spontán hónapban, amikor nem számítottunk rá, összejött a baba. Ez volt a 8. metes hónap.

Ma 10 napos a babánk :)

2012. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:) Gratulálok a kisbabátokhoz! Hát most olyan 28-29 napra jött meg, előző hónap után. De előtte mindig halvány rózsaszínes, barnás valami szokott lenni majd erősödik pirosra. Hát próbálkozunk majd az adott időben, hátha. :)

Ha nem akkor még várunk egy kicsit, hogy jobban helyre álljon a vérzésem. Úgyis akkor fog megfoganni ha nem készülünk rá, csak spontán van az együttlét. :)

2012. aug. 4. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!