Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Igaz, hogy a kávé csökkenti a...

Igaz, hogy a kávé csökkenti a teherbeesés esélyét?

Figyelt kérdés

Állítólag a koffeinnek van olyan hatása (most nem tudom visszaidézni, hogy mi), ami csökkenti a teherbeesés esélyét.


Nálunk nem jön a baba, ugyanakkor napi 2-3 kávét megiszok. (Nagyon light-os kávé: 1 kávéskanál kávé + 1 bögre tej.)


Elképzelhető, hogy emiatt nem babázódok be?



2013. máj. 20. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én kizártnak tartom. Ez megint valami városi legenda, amit egy banyalap talált ki, mert volt még tíz sornyi hely az egyik oldalon. Más az oka. Mióta nem jön a baba? Lehet, hogy csak nem próbálkoztok elég rég. Ha pedig eltelt egy év, keressetek fel egy szakembert és vizsgáltassátok ki magatokat. A híg tejeskávédnak ehhz semmi köze.
2013. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem! Ha nem sikerül akkor sajnos ott valami egyéb gond van?!
2013. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. én napi 4-5 kávét ittam én azonnal terhes lettem.
2013. máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, h soha nem iszom kávét, mert nem szeretem az ízét és 11 hónapja nem sikerül a baba.
2013. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a link, ezen az oldalon olvastam.

Kiröhögtök, de két hónapja próbálkozunk csak, de olyan ijesztő, hogy megint megjött. Félek, hogy ezután minden hónapban ugyanígy meg fog jönni. Nem tudom elképzelni, hogy a kezemben tartsak egy poz. tesztet...

2013. máj. 20. 11:14
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Nekem is eddig minden tesztem negatív. Egyszerűen el sem tudom képzelni, h lehet ez másképp is. Úgy vagyok ezzel a pozitív teszttel, mint a nyertes lottószelvénnyel, hogy hát biztos van olyan, aki csinált már olyat.

Nekem a terhességi teszt az egycsíkos és kész:)

2013. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bizony csökkenti, az egyik nőgyógyász azt mondta, hogy addig ne is menjek amíg kávézom. Egyrészt savasítja a szervezetet, másrészt ha sok koffein van a szervezetben megbénítja a csillókat amik a petesejt útját terelgetik.

Szóval érdemesebb a kávéval óvatosabban bánni és nem én találtam ki.

2013. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6 szívemből szóltál :D


#7, köszi!

2013. máj. 22. 10:57
 9/9 anonim válasza:
Létezik lúgosító kávéi is, ha érdekel, keress privátban.
2013. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!