Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Here visszér műtét után...

Here visszér műtét után mennyi idővel lehet próbálkozni? Ha túl korán, lehet, hogy nem lesz egészséges a baba? (hallottam ilyet is) Kinek mennyivel javultak az adatok, esélyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában 3-6 hónapot kell várni. Csinálnak kontrollvizsgálatot, abból látszik, hogy mennyivel javultak az értékek. A javulás egyébként szerintem teljesen egyénfüggő.
2013. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek 3hó múlva lehetett,de nem maradt meg a baba:((
2013. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és reméljük a legjobbakat. 1 óra múlva megyünk vissza az urológiára, a doki majd megmondja, hogy műtét vagy gyógyszer....
2013. aug. 9. 09:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam semmit nem javult a helyzet, de nem is rosszabbodik tovább. Az hogy mikor lehet próbálkozni teljesen attól függ hogyan sikerül a műtét/gyógyulás, elvileg lehet 6 hónapnál előbb is de orvosom nem ajánlotta.
2013. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ utolsó!

Meglepődtem, mert az urológus azt mondta nem kell műtét, nem lesz jobb a helyzet a műtéttől. A bal here sorvadt, azon biztos nem segít a műtét, nem fog változni. De én úgy tudom, hogy az az ér "melegíti" a zacskókat és ezért nincs életképes sperma, jelen esetben a jobb herében. Most nem tudom mit tegyünk, lehet, hogy kikérem még egy doki véleményét.

2013. aug. 12. 13:48
 6/10 anonim ***** válasza:

(utolsó vagyok)

Jól tudod a bal oldali ér kihat a jobb oldalra is és idővel ugyanolyan károkat tehet benne. Szerintem keress fel másik orvost mert elhanyagolva ez impotenciához is vezethet(engem azért műtöttek hogy ezt elkerüljük). Ajánlom Dr. Weninger Tibort, 10 éve a budapesti Szent István kórházban műtött, de ha jól tudom parlament közelében lévő magánklinikán is szokott rendelni.(telefonszám sajnos már nincsen meg)

2013. aug. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, aranyos vagy. Csak nem hagy nyugodni a dolog, már ezzel fekszek és kelek. És persze nem értem a dolgot és ez idegesít a legjobban. Én is úgy gondolom, hogy és épp most is ezután olvasgatok, hogy ez a férfiak terméketlenségének leggyakoribb oka és a műtét segíthet. Beszélek a férjemmel és kikérjük még egy doki véleményét. Szóval őt ajánlod? Utánanézek. Rendes doki, meg voltál vele elégedve? Gondolom fizetős volt a műtét...
2013. aug. 13. 14:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Előtte voltam 2 másik orvosnál ők meg se akartak műteni mondván hogy termőképesség javulásra nagyon kicsi az esély, majd ha rosszabbodik menjek vissza, az nem igazán érdekelte őket hogy erős fájdalmaim voltak sportoláskor. Dr. Weninger műtétje után kb 3-4 hónapig fájt de az után teljesen elmúlt és ez már 10 éve így van, ki sem újult, úgyhogy elégedett vagyok. Szent István kórházban nem kellett fizetni de mondták nővérek hogy ha kiújul évek múlva és esetleg bezárják a kórház urológiáját akkor a magánrendelőt is kereshetem, de az fizetős.


Arra számíts hogy ha a férjed megműtik valószínűleg morcos lesz egy pár hónapig, és lehet hogy ettől se javulnak az esélyei. Akkor még szóba jöhet a mesterséges megtermékenyítés vagy az örökbefogadás, nem az az egyetlen megoldás hogy elválnak az útjaitok.

2013. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Utánajárok mindenképpen. Van egy telefonszám, amit ez az urológus megadott, majd felhívom, csak a kedves férjem mindig elfelejti kitenni. Meg lehet akkor a Weningert is felkeresem.

Olyanról szó sincs, hogy elválnának útjaink, már van egy 4 éves kislányunk, együtt végigcsináljuk, van lehetőség, csak időre van szükség hozzá.

2013. aug. 15. 13:41
 10/10 anonim válasza:
Szia!Azonnal valtsatok orvost.A ferjemnek is volt ilyen mutet es harom honapon belul allapotos lettem.Mellette dietazott es mindenfele vitaminokat szedett.A doki fiatal es profi.A MAV-ban mutottek.Nem is a zacsit vagjak,hanem a hasfalnal csinalnak egy kis bemetszest.Egy napos mutet.Este mar johetett haza.Sajat laban jott, o vezetett haza.
2013. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!