Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminációra készülök,...

Inszeminációra készülök, minden érdekel: megosztanátok a tapasztalataitokat (magánorvos, SOTE, BMC), a saját történeteteket?

Figyelt kérdés

A magánorvosom csinál egyet itt vidéken szeptemberben, és egy hét múlva kérhetek időpontot a SOTE-ra is -de gondolom ott várnom kell pár hónapot, és felhívom majd a BMC-t is.

Mikre kell figyelni, mit lehet ugyanúgy csinálni?

Olvastam hogy érdemes kerülni a nyújtózkodást, a hajolgatást és az emelést pl.

Persze azt is hogy egy napig kell pihenni, másnaptól mehet minden a saját útján.

De azt is, hogy van aki semmit sem érez és kismama lesz, van akit összekavarnak a kapott hormonok, aztán mégsem lesz baba.

Írjatok bátran, kinél hogy történt, ki volt az orvosa, hányadik nekifutásra sikerült, kisfiú vagy kislány lett-e, esetleg ikerbabák, mikor tudta meg hogy várandós... mindet!



2013. aug. 27. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én elég rosszul viseltem a hormonokat 2 x 3 hónapig szedtem a closty-t és már akkor voltak hirtelen hangulatváltozásaim. Inszem előtt megint closty-t kellett szednem, csak sokkal nagyobb mennyiségben. Egy percen belül képes voltam a röhögőgörcsből átváltani bőgésbe. Ez előtt sosem hittem abban, hogy a lelki "betegségek" hátterében testi dolgok állnak. Valahogy úgy képzeltem, hogy aki nagyon ráér és semmi problémája nincs, az kitalál magának. Most már tudom, hogy ez nincs így.


Maga az inszem nagyon rövid ideig tartott, nem fájt, csak pár pillanatig volt kellemetlen. Aznap otthon aludtam egy nagyot. Másnap újra dolgoztam. Semmit nem csináltam másképp, mint eddig. Kivéve, hogy figyeltem ne emeljek nehezet.


Tizenpár nap múlva mentem vérvételre. Már itt emelkedett értéket kaptam, majd 5 nap múlva a következő vérvétel beigazolta, hogy terhes vagyok :-)


Ma már két éves a kislányom.


Már egy éve próbálkozunk újra, de nem akar összejönni. Egyenlőre nem szeretnék újra hormonokat, inkább még próbálkozunk szorgalmasan :-)

2013. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia Köszönöm, és gratulálok!

Én is túl vagyok már a Clostyn (nekem hőhullámaim voltak tőle), és a Merional szurikon is.

Most épp helyrebillentek a hormonjaim, csak progeszteron pótlást kapok.

Mi két éve próbálkozunk, a második ciklustól orvosi segítséggel (lehőmérőztem 3 fűrészfogas görbét előtte). Az első babánkat várjuk. Ici -pici gond van mindkettőnknél, de nagyon bízom benne hogy az inszemináció végre meghozza a várva várt gyerkőcünket!

Az első akár... :-)

2013. aug. 27. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első inszem sikeres volt, Sőt ikrek lettek. Most 4,5 hónaposak. Nekem nem volt peteérésem. Kaptam Merionalt + Ovitrell tüszőrepesztőt. UH-al figyelték a tüszőimet, mikor elég nagynak találták akkor jött az ovitrell és másnap és harmadnap inszem. Két érett tüszőm volt és mind a kettő megtermékenyült. Inszem után egy héttel barna pecsételés, azt hittem meg fog jönni, de utólag tudom, hogy a beágyazódás volt.

3 évig vártunk a bébikre de megérte.

Sok sikert!

2013. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!