Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS-s vagyok fél éve szedem...

PCOS-s vagyok fél éve szedem a Meforalt. Eddig még nem jött meg, de augusztus közepén volt pár napig pecsételés, és szeptember közepén is. Ez azt jelenti, hogy talán már kezd rendeződni? Lehetséges igy, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de jó lenne ha lenne valamilyen ciklusod. Egy nagyon alapos kivizsgálást javasolnék, endokrinológussal. Régen is ennyit menstruáltál? Érdemes lenne UH-ra menni amikor pecsételsz, több napon át; mert akkor szerintem meg tudnák mondani hogy ez mensi -e vagy sem.

Hozzáteszem hogy ezt csak magán doki csinálja meg; az sztk-ban meg sem hallgatnak.

2013. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Járok endokrinológushoz 3 havonta. 4 évig szedtem fogamzásgátlót azzal rendesen megjött mindig, ezelőtt 1 évben kb 2-3x volt.
2013. szept. 20. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Fél év után szükséges volna egy kontroll cukorterhelés. Ennek alapján meg lehet állapítani, hogy javultak-e az értékeid. Lehet, hogy módosítani kell az adagolást, vagy le kell cserélni. Elméletileg amúgy lehetséges normál ciklus nélkül is teherbe esni, de azért ez elég ritka. Mindenképpen rendezni kellene a ciklusodat. Annak, hogy fogigátló mellett megjött, viszont semmi jelentősége nincs, mert az egy szimpla megvonásos vérzés, amit a fogigátló vált ki.
2013. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kellene egy kontroll vérvétel igen.


egyébként nekem a meforal nem volt jó, le kellett cserélni fél év után a merckforminra, szóval ilyen is van.

2013. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Miért nem volt jó a meforal nem használt nem hatott?
2015. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!