Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen tünetei, jelei lehetnek...

Milyen tünetei, jelei lehetnek az esetleges fogantatásnak, beágyazódásnak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
pl semmilyen
2013. okt. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam annyi volt, hogy úgy éreztem magam, mint aki influenzás lesz. Álmosság, levertség, és úgy éreztem, hogy hőemelkedésem van. De ennyi, se hasszurka, se görcsök, talán egy kevés vérzés volt.
2013. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van, aki megérzi a beágyazódást. Ez elvileg a nem várt mensi időpontja előtt kb. 1 héttel történik. Telítettségérzet, szurkálás, mellfeszülés. Van, akinél egy kis pecsételés is van ilyenkor.

De sajnos nem saját tapasztalatból beszélek, már elég régóta várat magára nálunk a jövevény.

Illetve most a napokban pont éreztem ilyesmiket, és a ciklusom harmadik hetén vagyok túl, tehát ha netán megfogantam, akkor akár lehetnek is ennek a jelei. De már sokszor reménykedtem hiába... :(

2013. okt. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Manka68 ***** válasza:
9%

Szia!

Nincs semmi tünete, ilyenkor a világon semmi változás nincs még a leendő kismama szervezetében, ezért nincs is mit érezni.

Csak a szokásos normális hormonműködést kísérő jelenségek vannak. (Ha vannak.) Akinek előtte volt valami hormonproblémája, és valamilyen oknál fogva ez helyreáll, az szokatlannak találhatja, és a későbbi pozitív teszt után azt gondolhatja, hogy a baba okozta ezeket. :-)

2013. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Manka! Nem teljesen igaz, amit írtál. Ha rákeresel az interneten arra, hogy beágyazódási pecsételő vérzés, akkor láthatod, hogy sokaknál van ilyen, enyhe görcsök is kísérhetik a nemvárt időpontja előtt kb. 1 héttel. Bár az is tény, hogy a legtöbb nő nem érez semmit és nem produkál tünetet.
2013. okt. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem törvényszerűen bár, de a beágyazódás járhat pecsételő vérzéssel, valamint folyással, melynek színe igen változatos lehet: barnás, szürkés, sárgás vagy akár tejszerű."

[link]

2013. okt. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Manka68 ***** válasza:
Pecsételő vérzés nagyon sok mindentől lehet, pl hormonproblémától, ezért rögtön beágyazódásra gondolni ilyen esetben, az hatalmas optimizmusra vall. :-) Persze ez önmagában nem baj, csak ne zuhanjon magába az illető utána, ha mégiscsak menses lesz belőle. Nem szabad folyton jeleket keresgélni, mert akkor produkálja is nekünk a szervezetünk, és jól meglepődünk majd, ha mégsem lesz semmi. Ha késik a menses, tesztelni kell. Ha pozitív, az egy biztos jel. :-)
2013. okt. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!