Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddig tartanak a beágyazódás...

Meddig tartanak a beágyazódás tünetei?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 nap múlva kéne megjönnie, amit nem várok, de 3 nappal ezelőtt görcsöltem reggelenként de nem nagyon. A hőm még fent van remélem fent is marad. Nem vagyok benne biztos hogy beágyazódás volt...de ki tudja. Tesztet majd csak akkor csinálok ha késik a mensim.
2013. okt. 12. 13:38
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok. Én mondjuk csütörtök-péntekre nem várom. A héten szerdán pecsételő vérzésem volt egy minimális, az a ciklusom 18-19 napja.Pontosan nem is tudom. Igaz mi egyszer voltunk csak együtt a párommal, az is a ciklusom 8. napján...és hát lehet,hogy baba van a dologban. Most van egy 11,5 hónapos kisfiam, és januárban terveztük a bébiprojekt indítását, de hamarabb indult...de egyáltalán nem bánjuk,ha pozi tesztem lesz.

Szóval a tárgyra visszatérve: mindenkinél más. Nekem nincsenek,nem is voltak görcseim, de nálad lehet, hogy ez az, vagy éppen a stressz, hogy annyira akarod.Nem tudni.

Nekem az első babóm megfoganása is ugyanígy volt,hogy pecsételő vérzés a beágyazódásnál, és 1 hét múlva már pozi teszt. Én is tűkön ülök,hogy mi van.Majd írd meg mit teszteltél!

2013. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Most elkezdett fájni a derekam, olyan mintha be akarna szakadni. Nem voltak még ilyen tüneteim mensi előtt. 9.-én szerdán pont 2 csepp vér volt a tisztaságin de nem volt piros..bocsi hogy így írom de hátha ez a beágyazódás egyik jele. Én már nem tudom mit higgyek, lehet csak bebeszélem magamnak. Én azért drukkolok nektek!! Köszönöm a válaszodat, örülnék ha megosztanád a tapasztalataidat velem arról amikor terhes lettél,mit éreztél??!!
2013. okt. 12. 14:06
 3/53 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljatok...aki tud segítsen valahogy!! Köszönöm.
2013. okt. 12. 16:32
 4/53 Manka68 ***** válasza:
24%

Szia!

A beágyazódásnak nincsenek tünetei, mert nincs semmi változás még ilyenkor a szervezetünkben. Bármit is érzel, azt más okozza. A hőt az ovu után termelődő progeszteron tartja fenn, amit a sárgatest termel, ez egészen mensi előtti 2-3 napig működik ugyanúgy. Az első valódi változás ilyenkor kezdődik azzal, hogy elkezd emelkedni a HCG hormon, és nem engedi elpusztulni a sárgatestet, ami tovább termeli a progit, nem esik le a hő. Nagyjából ekkor lesznek pozitívak a terhestesztek is.

Ha nem jön meg időben, tesztelj, sajnos más tünet ilyenkor még nincs, és az sem biztos, hogy később lesz.

2013. okt. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Amikor először várandós lettem, akkor úgy volt, hogy 21. napon pecsételő vérzés, aztán 1 hét múlva már nem jött meg. Ez tavaly januárban volt. Most lesz 1 éves a fiam 25-én :-)


Amikor megcsináltam a tesztet, és pozitív lett, akkor elkezdtem remegni. Egyedül voltam reggel itthon, férjemnek úgy küldtem el MMS-ben a tesztet. Hirtelen fel sem fogtam,hogy változás következik be az életemben. Örültem is meg nem is. Mert mi már pont akkor mondtunk le arról,hogy babánk legyen. Vagyis nem mondtunk le, csak épp szüneteltetni akartuk a dolgot, mert 7 hónap alatt semmi nem jött össze. Így úgy döntöttünk, hogy a férjem kimegy külföldre dolgozni 1 fél évre, és utána folytatjuk. De 2 hónapot volt csak kint, mert utána miattunk hazajött. Nem volt egyszerű nekem az első 3 hónap, vagyis kettő. Én az első 2 hétben semmit nem éreztem. Jól voltam, egy picit voltam csak fáradtabb. Hazajöttem a munkából az üres lakásba és aludtam általában. Aztán 5+5 naposan elkezdtem vérezni. Mentem is rögtön orvoshoz, és egy hematóma volt, ami éppen távozott, de hálistennek nem sodorta el az embriót. Nagyon féltem,hogy elveszíthetem. De végülis akkor már 3 mm-es volt a kicsim. Rögtön táppénz és fekvés. Aztán a sok fekvéstől csak híztam, és ellustultam. De szigorúan betartottam. Aztán 1-2 hét fekvés után jöttek a rosszullétek. Hányni egyszer sem hánytam de 4 hétig minden nap úgy éreztem magam mint aki másnapos.Anyukám jött nekem reggelit meg ebédet csinálni,mikor éppen nem dolgozott. A wc-re alig bírtam kimenni. Persze ez a fekvéstől és az állandó hányingertől volt. Mindezt egyedül csináltam végig. Borzasztó volt.

Remélem ez a terhesség nem lesz ennyire hányingeres, mert akkor nem tudom,hogy az 1 éves kisfiamat hogyan fogom ellátni.

Majd írj te is, hogyha tesztelsz! Én is megírom, bár én szerintem szerda-csütörtök környékén veszek csak tesztet!

2013. okt. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
14%
Miért gondolod, hogy érzed a beágyazódást????? Én is éreztem annyi mindent mégsem voltam terhes, aztán mikor terhes lettem a hőm fent volt, szóval az jó jel :) nálad is, na meg puffadtam nagyon, de akkor még nem teszteltem, de odáig nem volt olyanom sose menstruációkor, mégsem gondoltam terehsségre, inkább kajára :) de az már a gyerkőc volt mert minden nap puffadtam. Szóval csak azt akartam írni, hogy nem biztos hogy olyan tüneteket kell keresned amit írsz, lehet tök más tüneted lesz, de a hő az jó!!!
2013. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek az eddigi valaszokat. Az utolso valaszolonak: en is puffadok de csak az etkezesek utan es eddig nem volt ilyen. Szerdara nem varom, addig probalom visszafogni magam hogy ne teszteljek. A baj csak az hogy ereztem ma hogy meg fog jonni mert fajt a hasam ugy ahogy ilyenkor szokott!!
2013. okt. 13. 20:06
 8/53 A kérdező kommentje:
Az elso valaszolonak: Gondolom milyen erzes volt amikor meglattad a pozi tesztet, en sem tudnam felfogni az elejen. Orulok hogy vegul megmaradt a gyerkoc es hogy egeszseges. Remelem hogy a kovetkezovel sem lesz semmi problema, en drukkolok nektek.
2013. okt. 13. 20:15
 9/53 anonim ***** válasza:

Én írtam a puffadást, nekem is meg fog jönni érzésem volt napokig, bár én akkor már teszteltem és halvány pozitív volt, aztán jött ez a megfog jönni, több napig is volt, pont olyan mint mikor tényleg megjön, de aztán elmúlt, kb 3 napig éreztem.

A puffadás nekem mindig délután volt, kb háromtól, szóval nem ebéd után, hanem később.

2013. okt. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Mostmar nemsokara kiderul...en remenykedem de nem elem bele magam. Ma reggel is volt olyan erzesem hogy meg fog jonni de el is mult!
2013. okt. 14. 10:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!