Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhkaparás után, egészségügyi,...

Méhkaparás után, egészségügyi, mikor lett terhes valaki?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaly május elején volt nekem, aztán augusztusban terhes is lettem. Sajnos az a terhesség elhalt (nem függ össze a dolog a műtéttel állítólag), és az óta még semmi. De nekünk 3 ciklust kellett várni, mert loop conisatiom is volt, és utána elsőre rögtön.
2013. okt. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem csak kaparás volt, utána 1 héttel kb, peteéréskor lehetett szexelni, de nekem ez a hónap ment a levesbe:(, megjött a mensim. Akkor lehet, még várnom kell... Jövő héten lesz átjárhatóságim, talán még az is rásegíthet, remélem. Akkor többmint 1 éve nem leszel terhes újra? Első babára vártok? Mi igen, 34 évesen.
2013. okt. 27. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!