Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki szeretne babásodni 2014-ben?

Picsusz kérdése:

Ki szeretne babásodni 2014-ben?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 17:27
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

én :) lassan már egy éve próbálkozunk...

Nektek elsö baba lenne?

2014. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

Én! De a párom idén jelentette be, hogy Ő még ehhez nem érzi magát elég érettnek! :(

Én 28, Ő 31.

2014. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Igen,nekünk első baba lenne.Mi 3 éve várjuk :(

Kedves utolsó:én is 28 vagyok,a férjem 38.Már eléggé benne a korban.Nem jó sokat várni,mert én ha visszafordíthatnám az időt,akkor már hamarabb elkezdhettünk volna a babára készülni,főleg így hogy nem jön egykönnyen.

2014. febr. 22. 17:42
 4/48 anonim ***** válasza:

Sajnos én már tudom is, hogy nekem nem lesz könnyen babám, mert vannak gondjaim.

Hiába mondtam ezt már többször a páromnak, ő attól tart hogy egyből teherbe fogok esni és akkor mi lesz. Mert szerinte még Ő is gyerek... Amit el is fogadnék, de szerintem senki sem születik úgy hogy ő már kész szülő.

2014. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
Én is,mi is 1 éve próbálkozunk,ebben a hónapban kaptam Utrot,talán most sikerül. Reménykedem nagyon.
2014. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:

És van vmi probléma? Sikerült kideríteni h miért nem jön a baba??? 3 év a nagyon hosszú idő...én ebbe az 1 évbe is lassan beleőrülök.de nem adjuk fel, soha!

Én 25 a pàrom 32.

Első voltam

2014. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajunk,csak egyszerűen nem jön.Néha én is beleőrülök ebbe az egészbe,de erősnek kell maradnom.Olyan nincs,hogy nem lehetek anya!Ez elképzelhetetlen.Másnak sikerül,olyannak akiknek nem is kellene még,vagy már nem kellene baba,nekünk meg akik ennyit várnak rá,szeretetben,boldogságban,biztos anyagi körülmények között nevelnénk fel,nem sikerül.Hol az igazság?
2014. febr. 22. 18:03
 8/48 anonim ***** válasza:
Én is!:) Igaz, nekünk második baba lenne, van már egy kisfiunk. Decemberben volt egy méhen kívüli terhességem, kivették az egyik petevezetőm is. Így nem gondolom, hogy pikk-pakk sikerülni fog.
2014. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
Csatlakozom Hozzátok.Mi is szintén 3 éve várunk az első babóra.Ez idő alatt volt egy vetélésem és egy csomó kivizsgálásom ami kiderítette,hogy makk egészségesek vagyunk...Én 24,Párom 34.
2014. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
És ez a felháborító,hogy ha egészséges mindkét fél,akkor miért nem sikerül?Én most a méhpempőt kezdtem el szedni.
2014. febr. 22. 18:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!