Diana901 kérdése:

Tudna e valaki segiteni értelmezni a korházi elbocsájtot?

Figyelt kérdés

Operacija: cysta ov.bill.

enddometriosis gen ext.


VL sa 2pp

dilatation ostii abd.tubae ut. bill.

chromopertubatio:obostrano negativan nalaz

electropunction ovarii bill.

dilatatio ostii int. tubae ut. bill. per office hysteroscopia



ebböl semmit nem értek!



2014. ápr. 10. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven van ez?
2014. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A google szerint svéd. Sajnos nem tudok svédül.
2014. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esszeru lett volna az orvost megkerdezni.....


Itt egy orvosi latin szotar: [link]

2014. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak h még várja a HP eredményt(valami patologia) és addig nem akart mondani semmit. Nekem viszont 1 hete volt mütétem és majd csak 2hét mulva lesz meg az a bizonyos HP és tudni szerettem volna "valamit"....latin és szerb...
2014. ápr. 10. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt egy laparoszkópos ciszta eltàvolítàsod, amit endometriosis okoz. Ez egyfajta méhnyàlkahàrtya betegség, rendellenesség. ha nem veszik észre ez màs szervekre is terjedhet. meddõséget okoz. Kezelhetõ. De ezt gondolom elmondtàk.

csinàltak egy petefészek àtjàrhatósàgot, ami negatív. nincs szûkület tàgulat, nincs ciszta. bõvebb infót kérj az orvostól.

2014. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a pathológia azt jelenti, hogy szövettan. Megnézik nincs e ràkos sejt, ha van akkor jó vagy rossz indulatú. ezt minden nõnek évente elvégzik, aki jàr méhnyakràk szûrésre. Ez egy teljesen rutin vizsgàlat, gondolom neked is volt màr pàrszor.
2014. ápr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
"Utolsó" Nagyon szépen köszönöm a segitséget!!!! :)
2014. ápr. 16. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!