Nem esek teherbe, muszály nőgyógyászhoz mennem hogy kideritsem miért? és ott milyen vizsgálatokat végeznek el? Ott lehet hormonvizsgálatot kérni?

Figyelt kérdés
teherbeesési nehézségek
2014. ápr. 10. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

miért máshonnan hogyan derítenéd ki, jós gömbből?

először is nőgyógyászt keress fel, aki beutal talán egy két helyre, megnézik a hormon szinted meg még ki tudja mit, ha nálad mindent rendben találnak, lehet hogy spermavizsgálat is lesz, nem tudhatjuk, egyébként mióta próbálkoztok?

2014. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
6 hónapja próbálkozunk. spermavizsgálatot ki végzi? a nőgyőgyász ?
2014. ápr. 10. 15:35
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
MUSZÁJ! Legalábbis javasolt...
2014. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, soha nem voltam még nőgyógyásznál szégyellős vagyok nagyon, de ha ez az ára hogy babám legyen , kibírom :)
2014. ápr. 10. 15:38
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
6 hónap után teljesen felesleges orvoshoz menni emiatt. Ráérsz 1 év után ezzel foglalkozni.
2014. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Amúgy évente illene rákszűrésre elmenni.
2014. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
sima endokrinológiára nem lehet menni nőgyógyász helyett?
2014. ápr. 10. 15:47
 8/19 anonim ***** válasza:
Tudod hányszor kell pucér popsival a vizsgálóra feküdnöd terhesség alatt? Nem beszélve a szülésről.
2014. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
akkor hova érdemes először mennem ? szeretném tudni hogy minden rendben van e.
2014. ápr. 10. 15:51
 10/19 anonim ***** válasza:

először is azt nem tudom, hgy a sperma vizsgálat hol történik.

Másrészt a fél év próbálkozás még igen átlagosnak számít...egy-két év után küldenek meddőségi klinikára...

Hogyan próbálkoztok? Figyeled valahogy a peteérést? hőmérővel vagy ovulációs tesztel? ez az alapja a dolognak.

Az baj ha nem voltál még soha nőgyógyásznál, nem ártana kétévente rákszűrésre menned de most már mindegy úgyis ezzel fogják kezdeni, hogy kenetet vesznek. Tehát a nőgyógyászt nem lehet kihagyni, ez mindennek az alapja!

Ha van rá lehetőséged, keress magánorvost, azok sokkal kedvesebbek, jobban felszerelt a rendelő, stb.

De jobb ha leveted a gátlásaid ha babát szeretnél, tudtad hogy a nők nagy része szó szerint oda kakál szülés közben az asztalra? :)

havonta kell majd nőgyógyászhoz járnod a terhesség alatt.

2014. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!