Nem esek teherbe, muszály nőgyógyászhoz mennem hogy kideritsem miért? és ott milyen vizsgálatokat végeznek el? Ott lehet hormonvizsgálatot kérni?

Figyelt kérdés
teherbeesési nehézségek
2014. ápr. 10. 15:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
a nőgyógyászhoz menj legelőször! mond hogy babát szeretnétek, ajánljon terhes vitamint nézzen egy kenetet rákteszttel és megemlítheted hogy fél éve próbálkoztok, de valószínűleg nem fog veled komolyan foglalkozni, amíg nem próbálkoztok legalább 2 éve masszívan, peteérés figyelésével.
2014. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ovulációs teszttel figyeltem a peteérésemet,éreztem is olyankor hogy fájt a petefészkemnél, szerintem mindig pontosan jó időben voltunk együtt mégsem sikerült a baba 2 hónapja elkezdtem inni a palástfű teát is mert olvastam hogy az segít a teherbeesésben, és beállitja a ciklust is ami nekem borzasztóan rendszertelen, soha nem tudom pontosan hogy mikor "lep meg " ezért gyanakodom a hormonokra hogy talán azért nem sikerül a baba , köszönöm a válaszokat ! :)
2014. ápr. 10. 16:02
 13/19 anonim ***** válasza:
Sürgősen nőgyógyász, amióta nemi életet élsz azóta kellene legalább évente ellátogatnod hozzá, iszonyú felelőtlen dolog, hogy felnőtt nő létedre eddig ezt nem tetted meg. Ilyen felfogással én lehet átgondolnám ezt a gyerekvállalást, mert még te is gyerek vagy...
2014. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
én 1 év 3 hónapja próbálok teherbe esni de nem tudok nem szedek gyógyszert nem is védekezünk a párommal. szeretnék de előbb én úgy vagyok ha meg van az anyagi háttér akkor megyek majd el nőgyógyászhoz de lehet h még előbb is mert azért furdal a kíváncsiság h mi a baj..
2014. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Fél év után teljesen felesleges elmenni orvoshoz! Várjatok még egy fél évet, és, ha addig sem sikerült, utána menjetek el. Egyébként, ha azt mondod az orvosnak, hogy 6 hónapja próbálkoztok ugyanezt fogja mondani. Nem vizsgálnak ki 1 év alatt! És egy jó tanács: ne kattogj ezen annyit!

Mi 2 éve várunk a babára, kiderült csak lombikkal lehet.

2014. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
azért az erős kijelentés hogy felesleges orvoshoz mennie ha 21 évesen még soha nem volt nőgyógyásznál...amióta nemi életet él, évente kéne járnia szűrésekre, az egy dolog hogy a babával fél évig próbálkozni nem sok.
2014. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

sosem voltál még nődokinál?

nagy hiba,azonnal menj el,ő megmondja mit kell tenni!!

nem kerülheted ki.

elküld majd a kötelező szűrővizsgálatokra,lesz vérvétel:

néznie kellene: pajzsmirigy hormonok,fsh,lh,ösztradiol,progeszteron,d vitamin szint,prolaktin stb.

2014. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok!

Nyilván úgy értettem, hogy a teherbeesés miatt felesleges elmennie az orvoshoz, hiszen erre kérdezett rá. A kérdésre válaszoltam, nem arra, hogy még nem volt nőgyógyásznál.

2014. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, soha nem voltam még nőgyógyásznál s


Jesszus!

Élsz x éve nemi életet, és nem vizsgáltattad ki magad???!!! És te akarsz gyereket? Eszem megáll

2014. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!