Ha ez a második nap hogy késik akkor holnap tesztelhetek vagy még korai? Általában mindig 28 napra jön meg, csak nem tudom h érdemes-e még holnap tesztelni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tesztelj nyugodtan!!!
2014. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
juj, de izgi akkor veszek tesztet!!Köszi szépen a választ!:-)
2014. ápr. 16. 10:18
 3/13 anonim ***** válasza:
már ma is tesztelhetsz, az elmaradt mensi elsö napjától kimutatja. holnap ha reggeliböl csinálod már tuti valós eredmányt mutat.
2014. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ìrd majd meg mi volt az eredmény!!megy a drukk!! :)
2014. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jajjj!!Köszönöm!!Megírom holnap!!Akkor meló után megyek és veszek tesztet!:-)Köszi-köszi!!
2014. ápr. 16. 10:23
 6/13 anonim ***** válasza:

Én türelmetlen vagyok, úgyhogy tuti tesztelnék. Viszont az is tény, hogy ha van baba, akkor is mutathat még negatívat a teszt (saját, többszörös tapasztalat...). Tehát ha negatívat mutat, akkor sem biztos, hogy nincs baba. Szerény véleményem szerint egy teszt nem teszt... :)

Én a pozitívnál is annyira nehezen tudtam elhinni, hogy 2-3 nap eltéréssel csináltam vagy hatot. :D egy csomó pénz feleslegesen, mert rajta van, hogy a halvány csík is csík, akkor is pozitív, ha alig látszik... :D


Sok sikert és egészséget!

2014. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tesztelj :)
2014. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
na hogy sikerült?
2014. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vab baba?
2014. ápr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm h írtatok, nem kellett tesztelni mert megjött.Nem fűztem nagy reményt hozzá, ugyanis lombikra járunk, vagyis fogunk menni, jövőő hónapba kezdjük a stimut:-(Nálam van a bibi endometriózisom van, de van esély h természetes úton teherbe esek,mivel a jobb petefészkem tökéletes és a petevezetőm is átjárható.Viszont sose késett így sose kellett tesztelni:-)Most is lekéstem!!.-)Na de majd lombikkal!!Várom nagyon:-)Nektek viszont sok sikert!!!:-)
2014. ápr. 17. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!