Szegeden a Kaáliba mi a menete a kivizsgálásoknak?

Figyelt kérdés
Kb meddig tart egy teljes kivizsgálás? Vagy ha nekem már vannak máshonnan eredményeim akkor ott nem is fognak vizsgálni,csak esetleg azt,ami hiányzik? Milyen árak vannak ott?
2014. máj. 13. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


ha 3 hónapnál nem régebbiek az eredményeid, akkor elfogadják. Bár én pesti kaális voltam, de a rendszer szerintem ugyanolyan (vagy majd jön valaki, aki megcáfol) :)

a kivizsgálás attól függ, hogy mit kell csinálni még, mert ezek egy része ciklusfüggő. Az első alkalommal úgyis megbeszélitek majd.


a milyen árak, az mire vonatkozik? inszem? lombik? az inszemek nem tb támogatottak, a lombiknál a gyógyszereket kell fizetni, ez meg attól függ, neked éppen milyen kell (szervezetfüggő, ki mennyire stimulálható), milyen sokáig, és mennyi.

2014. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező,voltál a Kaáliba? Mi volt a menete? Mi is oda szeretnénk menni. M
2014. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!