Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha nem sikerül a műtét és nem...

Ha nem sikerül a műtét és nem tudja megmenteni a bal oldalamat akkor lehet még valamilyen segítséggel kisbabám?

Figyelt kérdés
Bal oldali petefészkemen is cisztám van,sajnos évekkel ezelőtt már kivették a jobb oldali petefészkem és petevezetékem,akkor a műtét közben derült ki,hogy nem lehet megmenteni,el kell távolítani a petefészket és a petevezetéket is! Most nagyon félek,hogy a baloldalammal is meg ismétlődik!
2014. máj. 19. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
ha elötte leszivnak érett petesejtet és azt lefagyasztják akkor lombikkal lehet késöbb. Bár cisztával nem hiszem hogy elkezdenek stimulálni.
2014. máj. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem 8 éve volt a bal oldali petefészkemben ciszta, ami kifakadt, szétmarta az egész bal oldali petefészkemet, roncsolta a méhemet. De megmentettek "összestoppoltak és megmaradt a jobb oldali petefészkem. Utána gyakrabban jártam ellenőrzésre (fél évente) és most várom az első kisbabánkat.

Szóval nem kell parázni, kellő körültekintéssel, rendszeres orvosi szűrésekkel nem fog megismétlődni és kisbabád is lehet.

2014. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ha a ciszta nem a teljes petefészkedet veszélyezteti, nem hatalmasodott el annyira akkor vagy leszívják, vagy csak csonkolják, tehát még így is van esélyed.
2014. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon félek,még az évekkel ezelőtti műtét sem tudtam feldolgozni!

A mostani cisztám 1,5 hete 41*29 mm-es volt!

30.-án műtét és csinálni akar a doki egy átjárhatóságit is!

2014. máj. 19. 08:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Szorítok neked, kitartás!

Próbálj meg ne túlságosan negatívan hozzáállni, mert az is befolyásolhatja a műtét végkimenetelét. Az lebegjen a szemed előtt, hogy sikerülni fog és a baba is jönni fog utána.

2014. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ha el kell távilotani akkor mindegy az átjárhatóság.... Drukkolok hogy ne kelljen eltávolitani, ha sikerül megtartani a petefészkedet akkor ha tudsz minél elöb vállalj babaát mert ezekszerint hajlamod van ezekre a cisztákra és nehogy késö legyen a következö ha isten ne adja megint kiaulna.
2014. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha el kell távolítani akkor már teljesen mindegy!

Akkor nem sok értelme van az életemnek és persze lőttek a párkapcsolatomnak is!

37.évesen nem kezdek új életet,1.5 éve küzdünk a babáért!

2014. máj. 19. 09:25
 8/9 anonim ***** válasza:
sajnálom:-( Mi 5 éve várjuk igaz szerencsére ilyen súlyos betegségem nincs, PCOS-es vagyok. KIvánom hogy ne kelljen eltávolítani a petefészkedet és sikerüljön minél elöbb a baba.
2014. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rippel Feri volt feleségének a történetét hallottad? Nekik petesejt donorral lett babájuk. Van aki idegenkedik töle, de ez is egy megoldás.
2014. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!